امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۱
کد خبر: ۲۱۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۱۶
قاتل مرحوم حمید بیگلی راهی زندان شد

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: مضنون به قتل مرحوم بیگلی لب باز گشود.

index

 

به گزارش عصرزنجان به نقل از فارس :جعفر رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به دستگیری قاتل هنرمند زنجانی اظهار داشت: بر اساس اعترافات موجود، قاتل با بیهوش کردن مقتول وی را به سد حسن ابدال منتقل و غرق کرده است.

وی با اشاره به اعلام پلیس آگاهی مبنی بر کشف جسد مردی 40 ساله در سد حسن ابدال افزود:‌ این گزارش در 21 آبان به پلیس آگاهی زنجان رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه جسد مقتول با کمک نیروهای امدادی از آب بیرون کشیده شده و برای کشف علت مرگ به پزشکی قانونی اعزام شده است، اضافه کرد: نحوه اطلاع وجود جسد و غرق شدگی وی ساختگی بودن حادثه را نشان می‌داد.

این مقام انتظامی با اشاره به تحقیقات انجام شده در مورد مرگ هنرمند زنجانی توسط پلیس گفت: خانواده وی نحوه اطلاع خود از حادثه را از طریق دوست متوفی اعلام کردند.

رحمتی با تشریح روند مشکوک شدن به قاتل پرونده تصریح کرد: وی در وهله نخست ادعا کرده از طریق تماس تلفنی متوجه ماجرا شده و به وی اطلاع داده شده است که در حین ماهیگیری با لغزش پا در آب غرق شده است.

وی با بیان اینکه دوست متهم تنها سرنخ مرگ متوفی محسوب می‌شده است، ادامه داد: متهم برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی منتقل و تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان به انکار متهم در مراحل ابتدایی بازجویی‌ها به رابطه خود با قتل متوفی اشاره کرد و گفت: با ارائه دلایل و مدارک متهم لب به اعتراف گشوده و به قتل این هنرمند اعتراف کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: قاتل با برنامه‌ریزی قبلی مقتول را در میدان قائم سوار خودرو کرده و با بیهوش کردن وی به سمت سد حسن ابدال حرکت می‌کند.

رحمتی با بیان اینکه قاتل درصدد اتفاقی جلوه دادن مرگ هنرمند زنجانی بوده است، ادامه داد:‌ پس از اعتراف و بازسازی صحنه قتل متهم روانه زندان شده است.

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
نام آشنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
0
1
علت قتل رو مشخص نیست؟
پاسخ ها
admin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
در دست بررسی


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین