امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۳
کد خبر: ۲۲۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۴
 ناصر مقدم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان منصوب شد

نوشآبادی حکم ناصر مقدم  را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان ارائه کرد.

dsc06037_400

به گزارش عصرزنجان ناصر مقدم به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جدید استان زنجان منتسب شد. پیش از این ابراهیم قاسمی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بود. سوابقی همچون معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان، رئیس اداره سمعی و بصری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری استان زنجان در پرونده کاری ناصر مقدم به چشم می خورد. مراسم معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان امروز از ساعت 9.30 در فرهنگسرای امام خمینی زنجان برگزار شد. حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، توسط نوش آبادی معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی استان های وزارت ارائه شد.

ناصر مقدم با ایراد سخنرانی بیان کرد:از اهداف اداره کل استان، بنا بدستور وزارت ارشاد حفظ حرمت و شخصیت اصحاب فرهنگ و هنر در راستای رسیدن به اقتدار فرهنگی می باشد، یعنی هنرمندان و امکانات و انجمنها را بشناسیم و مورد توجه قرار دهیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه مدیریت مراکز فرهنگی را به بخش خصوصی واگذار می‏کنیم، ادامه داد: اقتصاد فرهنگی را از طریق توسعه امور هنری و تشکل‏ها رونق می‏ بخشیم، نه اینکه با واگذاری فرهنگ به بخش خصوصی رقیب هنرمند و انجمنهای هنری باشیم، بلکه باید کمک کنیم تا آنها حرکت کنند. 

وی در پایان اذعان داشت: حزب و گروه خاصی مورد توجه وی نبوده و برای همه مردم نه برای حزب خاصی خدمت می‏کند.

ناصر مقدم با 23 سال فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر فوق لیسانس ادیان و عرفان و لیسانس حقوق و مدرک سطح یک از حوزه علمیه قم دارد. پایان خبر//

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
0
0
اگراقای قاسمی انتخاب میشدخیلی بهتربود
دوستان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۷
1
1
چه انتساب بجایی؟
پاسخ ها
admin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
قطعا بجا بوده.


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین