امروز: یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰
جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان:
کد خبر: ۲۴۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۱۱
رزمایش یاوران ولایت در حال برگزاری است

زنجان-رزمایش یاوران ولایت سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در حال برگزاری است

images

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان گفت: بمناسبت آغاز هفته بسیج رزمایش یاوران ولایت با حضور معنوی مقام معظم رهبری از طریق ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد.
رضا حسینی در ادامه بیان کرد: رزمایش یاوران ولایت همزمان با چندین استان کشوردر زنجان با حضور سه گردان بیت المقدس واکنش سریع و یک گردان کوثر خواهران در پادگان مالک اشتر از روز 92/8/28 الی 92/8/29 در حال برگزاری و روز چهارشنبه ساعت 10 صبح رزمایش از طریق شبکه اشراق بصورت مستقیم پخش خواهد شد.
وی اذعان داشت: هدف از رزمایش بالا بردن توان دفاعی و ضریب امنیتی گردانهای بسیج می باشد.
حسینی گفت: رزمایش با عملیاتهای پدافند غیرعامل، امداد ونجات و مقابله با ناآرامی های داخلی و رزمایش امداد و نجات گردان کوثر برگزار می شود.
جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان در ادامه با اشاره به شرایط بدی هوا در منطقه رزمایش گفت:شرایط بدی هوا ، وضعیت جوی، بارش باران و سرما خصوصا منطقه پادگان مالک اشتر در مقابل اشتیاق و علاقه بسیجیان حلقه های صالحین که در قالب گردانهای بیت المقدس برای اجرای رزمایش بویژه دربرابر دید مقام معظم رهبری نشان می دهند، احساس نمی شود.
وی با اشاره به نتیجه رزمایش گفت: در شرایط سیاسی کنونی، مذاکرات 1+5 و جولان دادن دشمنان با سخنان واهی رزمایشها یک حرکت بازدارنده در برابر همه واکنشهای منفی علیه کشور است.

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین