امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۸
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان
کد خبر: ۲۸۶۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳
رمز پیروزی انقلاب وجود امام خمینی (ره) و حضور مردم در صحنه بود / مقابله با جنگ نرم دشمنان نیازمند فرهنگ شهادت است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان  افزود: رمز پیروزی انقلاب وجود حضرت امام و مردم در صحنه  ، ایمان ، اعتقاد ، و باور های دینی و احساس تکلیف مردم و تشکیل بسیج عمومی به دستور امام بود و هرکس به شکلی پشتیبان جبهه های حق علیه باطل بود .

 

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان اضهار داشت: جنگ تحمیلی جنگ مرزی ایران و عراق نبود بحث نظام و انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: رژیم بعثی عراق به نیابت از همه ابرفدرتها جهان جنگ جهانی در جغرافیای کوچک علیه ایران را آغاز کرد..

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تصریح کرد: ایران در زمان جنگ از آمادگی دفاعی برخوردار نبود و کشور های ابر قدرت همه از صدام پیروی می کردند جنگ کاملا به نفع عراق بود بطوری که صدام اعلام کرد تا 10 روز دیگر ایران سقوط خواهد کرد .

وی یادآور شد:  در آن روزها خاکریز های مرزی مورد تهاجم قرار گرفته ، تلفات و خسارات زیاد به شهرها و روستا های مرزی وارد شده بود مردم و جونان احساس تکلیف کردند و 8 سال مقابل ابر قدرتهای جهان جنگیدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان اضهار کرد: از دوران دفاع مقدس که فاصله می گیریم در حال حاضرجنگ -جنگ فرهنگی جنگ نرم است که دشن در این عرصه وارد شده است در این تهاجم امکان دارد از بعضی از تهاجمات غافل باشیم که عطر و بوی شهادت در این عرصه کمک مردم است و به ارتقاء و باورهای دینی و اعتقادی مردم تاثیرگذار است .

سردارکرمی با بیان اینکه  شهدا شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی شهدای کربلای ایران هستند افزود: تفاوت کشور ایران با سایرکشورها عشق به شهادت و کشور است و مردم به شهید و شهادت ارادت دارند و این عشق روز به روزافزایش می یابد .

وی افزود: مردم ایران با جان دل این فدا کاری شهدا را احساس کردند و اگر فداکاری شهدای اسلام نبود نظام اسلامی به اهداف خود نمی رسید.

انتهای پیام ./

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین