امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۰
با توجه به استقبال گسترده ثبت‌نام کنندگان در مرحله سوم؛
کد خبر: ۳۸۹۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۴
چهارمین دوره آموزش خبرنگاری بسیج رسانه زنجان برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: با توجه به استقبال گسترده ثبت‌نام کنندگان در مرحله سوم، چهارمین دوره آموزش خبرنگاری بسیج رسانه زنجان نیز برگزار می‌شود.

عبدالله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار عصر زنجان با اشاره به برگزاری مرحله سوم دوره آموزش خبرنگاری اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج سومین دوره آموزش خبرنگاری قرار است یک و دوم آذر ماه برگزار شود.

وی با اشاره به استقبال گسترده ثبت‌نام کنندگان برای شرکت در این دوره عنوان کرد: تعداد ثبت‌نام کنندگان در مرحله سوم به حدی بود که تصمیم گرفتیم تعدادی از این نفرات را به مرحله چهارم که زمان آن اعلام می‌‌شود، منتقل کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به مکان برگزاری این دوره‌ها گفت: کانون امام علی(ع) زنجان واقع در سه راه امجدیه برای برگزاری این دوره‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه مرحله سوم آموزش خبرنگاری بعد از ظهر روزهای یکم و دوم آذر ماه است، افزود: سطح دوره مقدماتی بوده و  در پایان نیز برای شرکت کنندگان مدرک خبرنگاری  ارائه می‌شود.

جعفری خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزش خبرنگگاری بسیج رسانه زنجان رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای از شرکت کنندگان دریافت نمی‌شود.

وی بیان کرد: بسیج رسانه استان زنجان سعی دارد با برگزاری دوره‌های آموزش مقدماتی و حرفه‌ای سطح خبرنگاران استان را ارتقاء دهد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان اظهار داشت: دوره دوم آموزش خبرنگاری بسیج رسانه زنجان در سطح حرفه‌ای برگزار شد که شرکت کنندگان این دوره باید برای دریافت مدرک خبرنگاری خود به بسیج رسانه استان زنجان واقع در سه راه امجدیه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین