امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۰
کارشناس خاور میانه:
کد خبر: ۳۹۱۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۲
حمایت فرانسه از داعش بلای جان خودشان شد/غرب و هم پیمانان خود در سوریه به اهداف خود نخواهند رسید

 کارشناس خاور میانه با بیان اینکه کشور فرانسه برای حمایت از گروه تکفیری تروریستی داعش دو هزار نفر را عازم سوریه کرده است، گفت: در حال حاضر گروه تروریستی تکفیری بلای جان کشور فرانسه شده است.

سعید ثاقبی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب گفته بوده اند گروه تروریستی تکفیری داعش بلای جان خودشان خواهد شد، تصریح کرد: هر کس به ظالمی کمک کندخداوند ظلم او را به خودش برخواهد گرداند.

وی با اشاره گروه تروریستی تکفیری داعش امکان دارد از هر کجا سر دربیاورد، تصریح کرد:فرانسه اعلام کرده بود دو هزار نفر برای کمک به گروه تروریستی تکفیری داعش اعزام کرده است ولی در حال حاضر فرانسه خود درگیر داعش شده است.

کارشناس خاور میانه با اشاره به اینکه رئیس جمهور سوریه در خط مقاومت است ، اظهار کرد: رئیس جمهوری هست که در نظر اسلام است و اگر دوباره انتخابات شود باز هم بشار اسد رای خواهد آورد.

ثاقبی با بیان اینکه تا زمانی که اسد رئیس جمهور سوریه است غرب و هم پیمانان خود به اهدافشان نخواهند رسید، افزود: کشور هایی مثل ایران، عراق، سوریه،لبنان، فلسطین و یمن کشور های ضد استکباری هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمانان اسلام در پشت میز مذاکره به فکر تجمیل افکار خود به سوریه هستند، افزود: گروههای تکفیری داعش و النصره در حال شکست و از بین رفتن هستند و سوریه از هر گونه گروه تکفیری پاکسازی خواهد شد.

کارشناس خاور میانه با بیان اینکه رئیس جمهور سوریه به کمک کشور های ضد استکبار هنوز کشور سوریه را نگه داشته و تسلیم نخواهد شد، تصریح کرد: غرب به فکر منافع اسرائیل هستند و چون در سوریه به اهداف خود نرسیده اند در فکر این هستند که با قلدری رئیس جمهور سوریه را عوض کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین