امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۰
مسئول دفتر فرهنگ حوزه هنری استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۰۹۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۱
برگزاری کارگاه‌ تخصصی خاطره نگاری و تاریخ شفاهی در حوزه هنری استان زنجان

مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان زنجان از برگزاری کارگاه‌ تخصصی خاطره نگاری و تاریخ شفاهی در حوزه هنری استان زنجان خبر داد.

اکبر کیانفر امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان اظهار کرد:کارگاه تخصصی خاطره‌نگاری و تاریخ شفاهی با محوریت انقلاب و دفاع مقدس با حضور استاد مرتضی سرهنگی در حوزه هنری استان زنجان برگزار می شود.

وی کارگاه تخصصی خاطره‌نگاری و تاریخ شفاهی با محوریت انقلاب و دفاع مقدس را پیش زمینه‌ای برای سایر برنامه‌های حوزه هنری بیان کرد و افزود: این کارگاه با حضور نویسندگان و فعالان عرصه انقلاب و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان زنجان هدف از برگزاری کارگاه خاطره‌نگاری و تاریخ شفاهی را تبادل آراء و اندیشه های نویسندگان استان با یکدیگر و شناخت نقاط ضعف و قوت در نویسندگان با محوریت انقلاب و دفاع مقدس عنوان کرد.

کیانفر با اشاره به اینکه پایه‌ریزی برگزاری این کارگاه از سال قبل انجام شده است، اضافه کرد: با توجه به علاقمندی که نویسندگان استان، تلاش بر این است که این کارگاه بطور منظم هر سه ماه یکبار با حضور استاد سرهنگی و افرادی که در عرصه انقلاب و دفاع مقدس فعالیت دارند، برگزار گردد تا خروجی آن مفید و قابل استفاده برای همگان باشد.

وی افزود: کارگاه یکروزه تخصصی خاطره نگاری و تاریخ شفاهی(انقلاب و دفاع مقدس) سه شنبه 6 بهمن ماه سالجاری در حوزه هنری استان زنجان برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین