امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۴
مسئول مرکز مدیریت راه زنجان :
کد خبر: ۴۱۴۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۴
از تردد غیر ضروری در محور های کوهستانی استان زنجان خودداری شود/تردد در محور های کوهستانی استان زنجان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه بارش باران و برف در محور های موصلاتی استان زنجان از روز گذشته شروع شده است، گفت: به سبب کولاک شدید در محور های کوهستانی از سفر های غیر ضروری خودداری شود.

مسعود خوشکام امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان اینکه از اوایل وقت روز گذشته بارش برف و باران در محور های موصلاتی استان زنجان شروع شده است، اظهار کرد: از باتدای بارش برف و باران نیروهای راهداری استان زنجان برای انجام عملیات راهداری و بازگشایی عازم محور های مواصلاتی استان زنجان شدند.

وی با بیان اینکه محور های کوهستانی استان زنجان محور زنجان –طارم ، زنجان –تهم و چورزق، و زنجان دندی کولاک بارش برف و کولاک سنگین وجود داشت، تصریح کرد: نیروهای راهداری به در راه مانده های محور های موصلاتی استان زنجان امداد رسانی کردند.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان افزود: در حال حاضر در محور های زنجان–طارم ، زنجان –تهم و چورزق، و زنجان دندی و تخت سلمان وزنجان قزوین حد فاصل کیلومتر 30 تا 70 تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

خوشکام تصریح کرد: با توجه به بارش سنگین برف و کولاک نمک پاشی و برف روبی در محور های استان زنجان انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: بازبینی سیستم گرمایشی خودرو پیش از آغاز سفر و به همراه داشتن لباس گرم و مواد غذایی در مسافرت‌های زمستانی امری ضروری است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان از رانندگان خواست تا پیش از آغاز سفر از وضعیت‌ محورهای استان زنجان اطلاع پیدا کنند و افزود: سامانه پیامکی 1000241141، شماره 141 و 1816 پل‌های ارتباطی شهروندان زنجانی برای اطلاع از وضعیت محورهای استان است.

انتهای پیام /

 

 

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین