امروز: شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۱۵۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۱
نظارت مستمر بر عملکرد شرکت های مسافر بری استان زنجان در ایام نوروز؛فعالیت 870 ناوگان مسافربری در ایام نوروز در استان زنجان

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان گفت: ارتقای سطح خدمات مسافربری، نظارت، برنامه‌ریزی، هماهنگی و اطلاع‌رسانی از جمله مهم‌ترین اقدامات ستاد نوروزی اداره حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان است.

ایرج دست‌نشان امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان اظهار کرد: طرح نوروزی از ۱۵ اسفندماه سال 94 شروع می‌شود و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده تداوم خواهد داشت.

وی افزود: تشکیل جلسه ارتقای سطح خدمات و هماهنگی در آستانه سال ‌نو با حضور پلیس راه و تشکل‌های صنفی مسافری و همچنین تشکیل جلسه هماهنگی ستاد نوروزی با حضور مدیران شرکت‌ها و موسسات مسافربری در اسفندماه و پیش‌فروش اینترنتی و حضوری بلیت‌های نوروزی، در کنار بازدید از پایانه‌ها و شرکت‌های مسافربری شهرستان‌های تابعه از جمله برنامه‌های ستاد نوروزی اداره‌کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان است.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان همچنین با اشاره به تشکیل جلسه ارتقای سطح خدمات مسافربری با حضور رؤسای تشکل‌های صنفی استان برای هماهنگی و برنامه‌ریزی سفرهای نوروزی در اسفندماه، تصریح کرد: در ایام نوروز بر عملکرد شرکت‌های مسافربری نظارت جدی خواهد شد و ناوگان تحت پوشش آن‌ها ملزم هستند تا در مجتمع‌های خدماتی، رفاهی مناسب برای ادای فریضه نماز توقف داشته باشد.

دست‌نشان خاطرنشان ساخت: اداره‌کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان بر نرخ بلیت‌های پیش‌فروش شده نظارت مستمر داشته و به‌منظور افزایش رضایت‌مندی مسافران، کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های مسافربری را با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت پیگیری خواهد کرد.

وی، چاپ و توزیع کتابچه راهنمای مسافران نوروزی، توزیع بروشور حقوق مسافر، اطلاع‌رسانی درخصوص سیستم پیام کوتاه برای دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مسافران محترم از طریق شماره 3000143 را از دیگر برنامه‌های ستاد نوروزی برشمرد و افزود: هماهنگی با تشکل‌های صنفی و شرکت‌ها برای اعزام مستمر ناوگان ویژه برای کاروان‌های راهیان نور و همچنین با دانشگاه‌های استان درخصوص برنامه‌ریزی زمان عزیمت دانشجویان به سایر شهرها جزء برنامه‌های اسفندماه سال94 خواهد بود.

مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان زنجان از توزیع هشت هزار برگ فرم نظرسنجی بین مسافران خبر داد و خاطرنشان ساخت: مشارکت گسترده مسافران در طرح نظرسنجی، در نهایت موجب ارتقای سطح خدمات به این عزیزان خواهد شد.

دستنشان تاکید کرد: مراکز معاینه فنی مکانیزه سنگین نیز در طول ایام برگزاری طرح نوروزی فعال بوده و به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: ۱۲۳ دستگاه ناوگان اتوبوسی ویژه، ۵۴ دستگاه اتوبوس VIP، 560 دستگاه سواری و 135 دستگاه مینی‌بوس در ناوگان مسافربری استان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام /

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
ایران و جهان
پربحث ترین