امروز: چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱
با راه اندازی واحد تولیدی
کد خبر: ۴۲۶۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
جوان زنجانی قفل تولید را با کلید اقتصاد مقاومتی باز کرد/فروش 9 میلیون تومانی ترشی قارچ به صورت ماهانه

جوان زنجانی با راه اندازی واحد تولیدی ترشی قارچ در استان زنجان اقتصاد مقاومتی را معنا کرد.

مسعود جعفری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان 24 سال دارم و همراه مادرم مشغول به تولید ترشی قارچ در استان زنجان هستیم ، تصریح کرد: تولید ترشی قارچ در داخل مغازه انجام می شود و برای فروش به فروشگاهها و شهرستان ها عرضه می شود.

وی با اشاره به اینکه از سال 89 تولید قارچ داشته ایم، تصریح کرد: همیشه به فکر این بودیم فراوری روی قارچ انجام دهیم.

کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی افزود: یک سری از قارچها هستند که از لحاظ کیفیت و رخ و نما قابل فروش به مشتری نیستند و مشتری آنها را قبول ندارد در نتیجه طرحی پیاده کرده که قارچ های تولیدی را به فروش برسانیم.

جعفری اظهار کرد: ایده ترشی قارچ در دسترس تر از همه چیزی بود که می توانستیم تولید کنیم و از طریق تحقیق در اینترنت و اظافه کردن یک سری فورمول ها به صورت ابتکاری بر روی ترشی قارچ توانسته ایم ترشی قارچ را تهیه کنیم و مشتریان از کیفیت ترشی قارچ بسیار راضی هستند.

وی با بیان اینکه پنج نفر به صورت مستقیم در فروشگاه تولید ترشی قارچ مشغول به فعالیت هستند، افزود: خرید و فروشهایی که به صورت غیر مستیم انجام می شود زمینه اشتغال چندین نفر دیگر را نیز فراهم کرده است.

 کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه قبلاً دفتری برای عرضه محصولات تولیدی نداشتیم مغازه ای را با پول پیش 10 میلیون تومان اجاره کرده و محصولات تولیدی را از طریق دفتر به بازار عرضه می کنیم.

جعفری خاطرنشان کرد: سرمایه اولیه برای راه اندازی تولید ترشی قارچ 15 میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه مغر کار تهیه و تولید ترشی قارچ مادرم هستند، گفت: با ایده و فکر مادرم توانسته این تولید ترشی قارچ را در استان زنجان راه اندازی کنیم.

کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه فروش ترشی قارچ به صورت آزاد بوده و با هیچ قسمتی قرادادی بسته نشده است، گفت: روزانه 20 تا 30کیلو فروش ترشی قارچ انجام می شود.

جعفری خاطرنشان کرد: ماهانه 9 میلیون تومان به صورت خالص از فروش ترشی قارچ بدست می رسد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین