امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۲
فرمانده انتظامی استان زنجان
کد خبر: ۴۳۳۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۱
باند خانوادگی مواد مخدر در زنجان متلاشی شد/دستگيري سارق منزل با 5 ميليارد ريال طلاي سرقتي در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از متلاشی شدن باند خانوادگی مواد مخدر در استان زنجان خبر داد و گفت: از باند خانودگی مواد مخدر دو کیلوگرم تریاک کشف شده است.

سردار صالحی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعاليت يك باند تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح استان مطلع و رسيدگي به موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در ادامه تحقيقات خود دريافتند اين متهم مقداري مواد مخدر را از استان هاي مركزي به وسيله يك دستگاه خودرو سمند به زنجان منتقل و توزيع مي كند .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اينكه عمليات دستگيري اعضاي اين باند آغاز و به اجرا درآمد خاطر نشان كرد: ، مأموران موفق شدند اعضاي اين باند را كه به صورت خانوادگي اقدام به حمل خانوادگي مواد مخدردر زنجان مي كردند دستگير كنند.

سردار صالحی با تاكيد بر اينكه ماموران در بازرسي دقيق  از اين خودرو 2 كيلو گرم ماده مخدر از نوع ترياك كه در خودرو جاسازي شده بود كشف كردند، گفت : اين متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي شدند.

دستگيري سارق منزل با پنج ميليارد ريال طلاي سرقتي در زنجان

وی به دستگيري سارق منزل با پنج ميليارد ريال طلاي سرقتي در زنجان اشاره کرد و گفت: در پي وصول تعدادي شکايت مبني بر وقوع سرقت منزل ، نظر به حساسيت موضوع پرونده جهت تحقيقات و ادامه رسيدگي به دايره مبارزه باسرقت پليس آگاهي ارجاع شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود : كارآگاهان دايره مبارزه با سرقت با گشت هاي ويژه در نيمه هاي شب به صورت محسوس و نامحسوس به فعاليت پرداختندو طي تحقيقات و بررسي اوليه موفق شدند ردي از سارق سابقه دار را در اين سرقت ها به دست آورند.

سردار صالحی تصريح کرد: با اطمينان از دست داشتن يك سارق سابقه دار در اين سرقت ها وي دستگير وطي تحقيق و بازجويي به عمل آمده ابتدا منكر هر گونه سرقت بود ، اما پس مواجه با ادله ومستندات پليس لب به اعتراف گشود و به سرقت منازل در سطح شهرستان زنجان اعتراف كرد.

وی با اشاره به اينكه در بازرسي از محل اختفاي سارق مقاديري وسايل سرقتي از قبيل: انواع طلا ، کيس وکامپيوتر و تبلت کشف شد ، گفت : ارزش تقريبي وسايل و طلاهاي كشف شده بيش از پنج ميليارد ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي استان زنجان با بيان اينكه سارق دستگير شده در بازجويي هاي خود به 8 فقره سرقت منزل اعتراف كرد افزود : متهم پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین