امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۵
مدیر نفت منطقه زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۴۴۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
افزایش ۳۶ درصدی ارسال نفتگاز نیروگاهی نسبت به سال گذشته؛مشکلی در تامین سوخت مسافران وجود ندارد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افزایش ۳۶ درصدی ارسال نفتگاز نیروگاهی نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: میزان مصرف نفتگاز در بخشهای کشاورزی ، صنایع و حمل و نقل نهایتاً ارسال نفتگاز نیروگاهی از یک روند افزایشی برخوردار است.

محمود آقا محمدیان امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،  روند مصرف نفتگاز در بخشهای مختلف را افزایشی توصیف کرد و اظهار داشت: میزان مصرف نفگاز در بخشهای کشاورزی ، صنایع و حمل و نقل نهایتاً ارسال نفتگاز نیروگاهی از یک روند افزایشی برخوردار است.

وی تصریح کرد: میزان مصرف نفتگاز بخش کشاورزی در پنج ماهه سال جاری ۳۲ میلیون و ۹۰۰ و در مدت مشابه سال قبل ۳۱ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بوده که این قیاس مصرف نشان دهنده یک افزایش چهار درصدی است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه مصرف نفتگاز بخش حمل و نقل نیز از یک افزایش چهار درصدی برخوردار بوده است، افزود: میزان مصرف پنج ماهه سال جاری ۱۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر و مصرف مدت مشابه سال قبل ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بوده است.

آقا محمدیان به افزایش یک درصدی مصرف نفتگاز بخش صنایع اشاره داشت، گفت: میزان مصرف پنج ماهه سال جاری ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل ۱۶ میلیون لیتر بوده است .

وی به میزان ارسالی نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه زنجان اشاره کرد و افزود: میزان نفتگاز ارسالی به نیروگاه در پنج ماهه سال جاری ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بوده که در قیاس با ارسالی ۳۳ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتری مدت مشابه سال قبل از یک افزایش ۵۶درصدی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان  اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن روز های آخر تابستان و احتمال شدت مسافرتهای تابستانی کلیه تمهیدات لازم توسط این منطقه سنجیده شده و با توجه به احراز آمادگی و ذخیره سازی های مطلوب این شرکت هیچگونه مشکلی در خصوص تامین سوخت مورد نیاز هموطنان و مسافران نخواهد داشت.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین