امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۰
معاون توسعه شرکت آب و فاضلاب زنجان:
کد خبر: ۴۴۹۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸
توسعه شبکه آب شرب شهر ابهر با بیش از 7 میلیارد ریال در حال انجام است

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: توسعه شبکه آب شرب شهر ابهر با بیش از هفت میلیارد و 880 میلیون ریال اعتبار در حال انجام است.

رضا کابلی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: توسعه شبکه آب شرب شهر ابهر با بیش از هفت میلیارد و 880 میلیون ریال اعتبار در حال انجام است.

وی از اجرای هزار و 798 متر خط انتقال آب شرب ابهر خبر داد و گفت : برای اجرای این طرح 440 متر لوله چدن داکتیل سایز 600 میلیمتر ، 123 لوله چدن داکتیل سایز 400 میلیمتر و 380 متر لوله پلی اتیلن سایز 200 میلیمتر و 855 متر لوله پلی اتیلن سایز 250 میلیمتر استفاده شده است .

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان افزود : اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه توسعه شبکه آب شرب شهر ابهر بیش از 7 میلیارد و 880 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که پروژه در حال انجام است.

کابلی هدف از اجرای این طرح را زون بندی شبکه آب شرب شهر ابهر و بهینه کردن فشار آب موجود در شبکه توزیع این شهر اعلام کرد.

وی  تصریح کرد : محل اجرای پروژه خیابان دکتر بهشتی ، کوچه شهید امینی و خیابان جلوه این شهر است که در حال حاضر 563 متر لوله چدن داکتیل در خیابان بهشتی با وجود مشکلات اجرایی نظیر برخورد با تاسیسات زیربنایی (لوله های گاز ، کابل های مخابراتی و ... ) لوله گذاری شده است .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین