امروز: سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸
کارشناس خاورمیانه :
کد خبر: ۴۵۶۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷
طرح ها و نقشه های امریکا در سوریه با شکست مواجه شده است/شکست در حلب افتضاح بزرگی برای آمریکا و عربستان است

کارشناس خاورمیانه با بیان اینکه طرح ها و نقشه های آمریکا و همپیمانان غرب در منطقه با شکست مواجه شده است گفت: شکست در حلب افتضاح بزرگی برای آمریکا، عربستان و همپیمانان غرب است.

سعید ثاقبی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه روند حرکت رو به جلوی جبهه مقاومت روز به روز به اهداف نهایی خود نزدیک می شود، اظهار کرد: نیروهای مقاومت و ارتش سوریه نبرد را در میدان جنگ به پایان خواهند رساند و پایان نبرد به پشت میز مذاکره نخواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه ابتکار عمل در میدان جنگ در دست جبهه مقاومت است، تصریح کرد: فشار زیادی بر گروه تروریستی النصره توسط جبهه مقاومت وارد شده است به طوری نتیجه نهایی در پشت میز مذاکره به دست نمی آید بلکه در میدان جنگ رقم خواهد خورد.

کارشناس خاورمیانه با بیام اینکه طرفداران غربی و منطقه گروهک های تروریستی و تکفیری سعی می کنند مقداری جلوی شکست را از طریق آتش بس و غیره بگیرند، افزود: فشار و محاصره ای که توسط جبهه مقاومت به حلب وارد شده است نشان دهنده قدرت جبهه مقاومت و رزمندگان در میدان نبرد است.

ثاقبی با اشاره به اینکه شکست در حلب افتضاح بزرگی برای آمریکا ، عربستان و همپیمانان آنها است، اظهار کرد: این حرکت روبه جلوی جبهه مقاومت در نبر با گروهک های تروریستی و تکفیری ادامه دارد تا کشور سوریه از شر گروههای تروریستی و تکفیری پاکسازی شود.

وی با بیان اینکه از بُعد اطلاعاتی ، هوایی و زمینی ابتکار عمل در دست جبهه مقاومت و حامیان جبهه مقاومت است، گفت: از بُعد سیاسی و میدانی پیروری های بزرگی توسط جبهه مقاومت به دست آمده است و عوامل بازدارنده نبرد توسط غربی ها همچنان ادامه دارد.

کارشناس خاورمیانه به وضعیت نبرد جبهه مقاومت در عراق و گروهک تروریستی و تکفیری داعش اشاره کرد و افزود: عملیات موصل در عراق در حال شروع است و در نهایت عراق هم کشور خود را از شر گروه تروریستی و تکفیری داعش پاک خواهد کرد.

آمریکا در مقابل کار انجام شده قرار گرفته است/آمریکا امید واهی به مناطق از دست رفته بسته است

ثاقبی با بیان اینکه آمریکا در مقابل کار انجام شده قرار گرفته است، تصریح کرد: طرح ها و نقشه های آمریکا و همپیمانان غرب در منطقه با شکست مواجه شده است .

وی با اشاره به اینکه آمریکا امید واهی به مناطق از دست رفته بسته است، گفت: غرب و همپیمانان غرب در منطقه با شکست مواجه شده اند و امریکا وضعیت فعلی را به هر نحوی که شده است می خواهد حفظ کند.

انتهای پیام /

نویسنده : عصر زنجان

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل