امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۶
شهردار منطقه یک زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۶۱۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
 اجرای 9000 مترمربعی فضای سبز در ضلع شرقی بلوار دانشجو

شهردار منطقه یک زنجان گفت: بلوار دانشجوی زنجان با تجهیزات با کیفیت اجرایی شده و 9 هزار مترمربع فضای سبز در ضلع شرقی آن عملیاتی شده است.

سعید بیات امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار داشت: بلوار دانشجو داراي طراحی و اجرای با کیفیتی است و در استقرار تجهیزات نیز حساسیت فنی و کارشناسی لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی ضلع شرقی بلوار دانشجو در سال جاری انجام شده است، افزود: 13 هزار مترمربع مساحت این ضلع از بلوار بوده است.

این مسئول به جزئیات اجرایی ضلع شرقی بلوار دانشجو اشاره کرد و اظهار داشت: تجهیزات این بلوار همچون نیمکت، چراغ روشنایی و سطل زباله با طراحی و اجراي بومی و متفاوت همراه بوده و در اجرا نیز نکات فنی رعایت شده است.

وی استفاده از نورپردازي در طراحی نیمکتها را یادآور شد و تاکید کرد: به دلیلی طراحی و لحاظ نکاتی همچون نورپردازي در نیمکت ها فضای بصری باکیفیتی در هنگام شب به وجود آمده است.

بیات طراحی فضای سبز این بلوار را دارای نقوش گیاهی مناسب عنوان کرد و یادآور شد: طراحی هندسی مناسب، جانمایی چراغ های روشنایی با طراحی کارشناسی شده، نشیمن های همراه با گلدان و همچنین استفاده از متریال های مناسب با اقلیم در این بلوار موجب تمایز کیفیت اجرایی آن شده است.

شهردار منطقه یک زنجان اجرای پیاده رو با پیور را در این بلوار یادآور شد و گفت: اجرای پیاده رو با پیور به میزان 3 هزار و 600 مترمربع صورت گرفته است. همچنین 9 هزار مترمربع میزان فضای سبز پیاده شده در ضلع شرقی بلوار دانشجو است.

وی از انجام یک هزار و 400 مترطول جدولگذاری در این ضلع بلوار خبر داد و تاکید کرد: در اجرای مبلمان شهری 33 عدد چراغ، 15 عدد سلط زباله، 650 مترطول پی کنی و کابل گذاری چراغ و همچنین 31 عدد نیمکت عملیاتی شده است.

انتهاي پيام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین