امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۶
جانشین سپاه ناحیه زنجان:
کد خبر: ۴۶۱۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
تسخیر لانه جاسوسی فساد آمریکا را آشکار کرد/نه گفتن به دشمن جهاد کبیر است

جانشین سپاه ناحیه زنجان به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان ماه 58 توسط دانشجویان خط امام (ره)اشاره کرد و گفت: تسخیر لانه جاسوسی فساد آمریکا را آشکار کرد.

سراج محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ، با اشاره به علت نام گذاری 13 آبان به روز استکبار ستیزی اشاره کرد و اظهار داشت: در این روز دانشحویان پیرو خط امام خمینی (ره) لانه جاسوسی و فساد آمریکا را در ایران تسخیر کرده اند به همین علت به روز استکبار ستیزی نام گذاری شده است.

وی با بیان اینکه درسی که از مکتب شهدا و دفاع مقدس می‌گیریم این است که روحیه جهادی باید حفظ شود چراکه جهاد هنوز ادامه دارد، تصریح کرد: نه گفتن به دشمن جهاد کبیر است که باید  آن را حفظ کنیم.

جانشین سپاه ناحیه زنجان به برنامه های سپاه در روز 13 آبان اشاره کرد و افزود: نشست های بصیریتی و سیاسی در مورد جنایات آمریکا و استکبار ستیزی در حوزه های و پایگاههای مقاومت بر گزار می شود.

محمدی به  تبیین گفتمان استکبار ستیزی و جهاد کبیر اشاره کرد و گفت: امروز جهاد کبیر که رهبری بدان تاکید کرده‌اند، چیزی جز شناخت راه شهدا و استکبارستیزی نیست.

وی به نشستهای روشنگری توسط مسئولان سپاه و هادیان سیاسی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: سخنرانی توسط هادیان سیاسی و مسئولان سپاه در اکثر  پایگاههای مقاومت در رابطه با استکبار ستیزی ، جهاد کبیر ، فرهنگی و اجتماعی برای بسیجیان برگزار می شود.

جانشین سپاه ناحیه زنجان به حضور بسیجیان در راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و اظهار داشت: حضور سازمان یافته بسیجیان در روز 13 آبان به همراه فرهنگیان و دانش آموزان از برنامه های ناحیه زنجان است.

محمدی تأکید بر اینکه گرامیداشت یاد و خاطره و ادامه راه شهدا نیاز ضروری کشور است، تصریح کرد: آنچه در هشت سال دفاع مقدس سبب پیروزی و موفقیت رزمندگان اسلام شده است روحیه فداکاری، ایثار و اخلاص رزمندگان بود که امروز هم نظام اسلامی برای موفقیت در عرصه‌های مختلف به این روحیه‌ها نیاز دارد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین