امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹
کارشناس خاورمیانه:
کد خبر: ۴۷۴۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
شکست تروریست ها در حلب شکست استخوانهای امپریالیسم را نشان می دهد/طرف دارن گروهک های تروریستی دست به دامان سازمان ملل شده اند

کارشناس خاورمیانه با بیان اینکه غرب و همپیمانان غرب به هر نحوی که شده می خواهند از سقوط کامل حلب پیشگیری کنند، گفت: شکست تروریست ها در حلب شکست استخوانهای امپریالیسم را نشان می دهد.

سعید ثاقبی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه طبق نظر تحلیلگران آزاد سازی کامل حلب از دست تروریست های تکفری در حال انجام است، اظهار کرد: هفت کیلومتر از خاک استان حلب در دست گروههای تروریستی و تکفیری است که با قدرت مقاومت و ارتش سوریه در حال پاکسازی است.

وی با اشاره به اینکه در بحث اشغال حلب دونظریه از طرف غرب و همپیمانان غرب وجود داشت، افزود: ساقط کردن بشار اسد از حکومت و دومی تجزیه سوریه و قرار گرفتن شهر حلب به عنوان پایتخت برای گروهک های ترریستی و تکفیری بود.

کارشناس خاورمیانه با اشاره به اینکه با حمایت ترکیه، عربستان، اروپا ، حامیان رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکا توسط گروهک های تروریستی و تکفیری حلب اشغال شد و جنگ تا خیابان های دمشق نزدیک به کاخ بشار اسد رسید، خاطرنشان کرد: نیروهای مقاومت ابتکاری که انجام دادند ابتدا پایتخت را پاکسازی کرده و امروز قسمت زیادی از حلب را از شر تروریست های تکفیری آزاد کرده اند.

آزاد سازی حلب شکست و پایان کار کروهک های تروریستی و تکفیری است

ثاقبی با اشاره به اینکه گزینه های عبری، اسرائیلی، عربی و امپریالیسمی طرف داران گروهک های تروریستی و تکفیری در حلب با شکست مواجه شده است، گفت: آزاد سازی حلب شکست و پایان کار کروهک های تروریستی و تکفیری است.

کارشناس خاورمیانه با اشاره به اینکه با پاکسازی قسمت های زیادی از استان حلب توسط گروه مقاومت و ارتش سوریه فشار های میدانی و سیاسی بیشتر شده است، اظهار کرد: با آزاد سازی بیشتر استان حلب طرف داران گروهک های تروریستی دست و پای خود را گم کرده اند تا هر طور که شده است از نابودی گروهک های تروریستی پیشگیری کنند.

ثاقبی با بیان اینکه در کار میدانی ابتکار عمل با ارتش سوریه است، خاطرنشان کرد: حامیان تکفیری ها ، عربستان، ترکیه تمام تلاش های خود را انجام می دهند تا گروه های تروریستی و تکفیری موجود در حلب را نجات دهند.

طرف دارن گروهک های تروریستی مشغول دست و پا زدن هستند

وی با اشاره به اینکه حامیان کروهک های تروریستی و تکفیری برای حمایت از گروهک های تروریستی و تکفیری در شورای امنیت نتیجه ای نگرفته اند چرا که طرح آنها با وتو چین و روسیه همراه بود، اظهار کرد: طرف دارن گروهک های تروریستی دست به دامان سازمان ملل شده اند و مشغول دست و پا زدن هستند.

کارشناس خاورمیانه با بیان اینکه غرب و همپیمانان غرب به هر نحوی که شده می خواهند از سقوط کامل حلب پیشگیری کنند، خاطرنشان کرد: شکست تروریست ها در حلب شکست استخوانهای امپریالیسم را نشان می دهد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل