امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۴
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:
کد خبر: ۴۸۱۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
9 دی پایان همه فتنه‌هایی بود که دشمنان خارجی و فریب‌خوردگان داخلی ایجاد کردند؛فتنه سال 88 اعتقادات مذهبی ملت ایران را نشانه گرفته بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با بیان اینکه حماسه 9 دی پایان همه فتنه‌هایی بود که دشمنان خارجی و فریب‌خوردگان داخلی در سال 88 ایجاد کردند، گفت: ملت ایران با حضور یکپارچه خود در حماسه 9 دی وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه نشان دادند.

ابوالفضل طهماسبی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان با بیان اینکه در سال 88 یک فتنه ای کلید خورد که ارکان اصلی نظام را نشانه گرفته بود ، اظهار کرد:در این فتنه اصل ولایت فقیه خطوط قرمز جمهوری اسلاامی و اعتقادات مذهبی مردم بود که توسط فتنه گران نشانه گرفته شده بود.

وی با بیان اینکه 9 دی به عنوان روز بصیرت ملت ایران در تقویم کشورمان نامگذاری شده است و بصیرت را لازمه همه زمان‌ها دانست و گفت: بصیرت لازمه زندگی است و فرد مسلمان در حیات خویش به آن نیاز دارد.

وی با بیان اینکه عوامل فتنه سال 88 اعتقادات مذهبی ملت ایران را نشانه گرفته بود ، تصریح کرد: در روز عاشورا روز شهادت سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) به خیابان ها ریختند و به کف و صوت زدن پرداختند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه پس از انتخابات سال 88 دشمنان خارجی و تعدادی از فریب‌خوردگان داخلی به خیال خام خود طرح براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را کشیدند، افزود: این تعداد در عاشورای سال 88 با حضور در خیابان‌ها به مقدسات ملت ایران و قیام عاشورا توهین کردند. 

طهماسبی با بیان اینکه فتنه گران در خیابان ها جولان می دادند و از هیچ خیانت و جنایتی دریغ نکردند، افزود: عاقبت صبر ملت ایران لبریز شد عین زمان انقلاب به خیابانها آمدند و مثل طومار شاه بساط فتنه را در هم پیچیدند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با حضور یکپارچه خود در حماسه 9 دی وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه نشان دادند، افزود: حماسه 9 دی پایان همه فتنه‌هایی بود که دشمنان خارجی و فریب‌خوردگان داخلی در سال 88 ایجاد کردند .

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه ملت ایران با در هم پیچیدن بساط فتنه مجداداً ثابت کردند که انقلاب همچنان استوار است و استوار باقی خواهد ماند و به هیچ کس یا گروهی اجازه نمی دهیم نگاه چب به انقلاب بیاندازند و تا آخر پشتیبان ولایت فقیه هستیم ، خاطر نشان کرد: حرکت مردم در 9 دی انقلاب دیگری بود و این حرکت به خاطر حضور مردم در تاریخ ثبت شد.

طهماسبی با بیان اینکه با به راه افتادن حماسه 9 دی همه دشمنان ساکت شدندخاطرنشان کرد:اگر حماسه 9 دی نبود کشورمان به آرامش نمی‌رسیدو اگر مردم با بصیرت به میدان نمی‌آمدند، امنیت به کشورمان برنمی‌گشت. 

انتهای پیام/  

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عصر زنجان 9 دی فتنه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین