امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵
مدیر عامل جمعیت هلال احمر زنجان خبر داد
کد خبر: ۴۸۹۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۰
امداد رسانی هلال احمر زنجان به 108 نفر در راه مانده؛684 حادثه طی سالجاری رخ داده است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه نیروهای هلال احمر زنجان در آماده باش کامل هستند، گفت: نیرو های هلال احمر زنجان به 60 نفر گرفتار در برف و کولاک و 40 نفر در راه مانده امداد رسانی کرده اند.

علی طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به حادثه های رخ داده سالجاری اشاره کرد و اظهار داشت: طی سالجاری 684 حادثه در سطح استان زنجان به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه از 684 حادثه رخ داده در سطح استان زنجان 456 مورد مربوط به حوادث جاده ای بوده است، تصریح کرد: 105مورد مربوط به خدمات حضوری و 36 مورد مربوط به آتش سوزی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه 25 مورد از حوادث مربوط به امداد رسانی به گرفتار شدگان در برف و کولاک است،افزود: 13مورد حوادث شهری، 11 مورد حوادث کوهستان،7 مورد سیل و آبگرفتگی، 6 مورد حوادث صنعتی و گارگاهی،4 مورد غرق شدگی در سد،2 مورد ریزش آوار و یک مورد مربوط به زلزله است.

طاهری به تعداد حادثه دیدگان طی سالجاری اشاره کرد و اظهار داشت: 684 حادثه رخ داده در استان زنجان 4 هزارو 593 نفر حادثه دیده را در پی داشته است.

وی به تعداد مصدومان اشاره کرد و افزود: حادثه های رخ داده طی سالجاری هزار و 854 مصدوم در پی داشته است که 786 مصدوم به صورت سرپایی توسط تکنسین های هلال احمر درمان شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه 253 نفر توسط اورژانس های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شده اند، تصریح کرد: حادثه های رخ داده در استان زنجان 6 فوتی داشته است.

طاهری با بیان اینکه نیروهای هلال احمر استان زنجان طی سالجاری به 108 در راه مانده کمک و امداد رسانی کرده اند، خاطرنشان کرد:60 نفر مربوط به گرفتار شده در برف و کولاک و 40 نفر مربوط به در راه ماندگان حوادث جاده ای است.

وی به تیم های عملیاتی حضور یافته در ماموریتهای هلال احمر اشاره کرد و گفت: 3 هزار و 987 نفر در این ماموریت ها با 742 دستگاه آمبولانس، 395 دستگاه خودروی نجات و 51 دستگاه خودروی کمک دار حضور داشتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین