امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۷
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان:
کد خبر: ۴۹۲۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
تردد در محور های مواصلاتی فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است/ محور سرچم به اردبیل مسدود است

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر به علت کولاک باد و بارش برف درهمه محور های موصلاتی تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

محمد امینی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت محور های مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در همه محور های مواصلاتی استان زنجان تردد با زنجیر چرخ الزامی است.

وی با اشاره به اینکه کولاک شدید باد و بارش برف در اتوبان زنجان – قزوین وجود دارد، تصریح کرد: به علت کولاک شدید ترافیک خودروهای سواری به سمت محور زنجان خرمدره و ابهر منتقل شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه در همه محورهای مواصلاتی کولاک شدید باد و بارش برف وجود دارد، گفت: در محور های زجان- طارم، تهم- چروزق،زنجان- بیجار، سلطانیه به خدابنده و زنجان – دندی تخت سلیمان تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

امینی با بیان اینکه در آزاد راه ترانزیتی زنجان – تبریز تردد با رعایت جوانب ایمنی و زنجیر چرخ ادامه دارد،افزود: در حال حاضر محور سرچم به اردبیل مسدود است.

وی با اشاره به اینکه همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در سایر محور های مواصلاتی استان زنجان لازم و ضروری است، تصریح کرد: رانندگان قبل از مسافرت از وضعت جوی راههای استان زنجان آگاه شده سپس اقدام به مسافرت کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه اکیپ های راه داری در حال باز کردن محور های مواصلاتی و راههای روستایی مسدود شده هستند، تصریح کرد: همشهریان عزیز از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی، خودداری کنند

امینی: هموطنان به محض اینکه قصد مسافرت کردند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها با خبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ و تماس با شماره تلفن چهار رقمی ١٨١٦ از وضعیت جاده‌ها با خبر شوند.

محور دندی به تخت سلیمان مسدود است/وجود مه غلیط در برخی محور های کوهستانی زنجان

رئیس پلیس راه استان زنجان  در گفت و گوی دیگری در مورد وضعیت راههای استان زنجان با خبرنگار ما ، با اشاره به اینکه تردد در همه محور ها و گردنه های مواصلاتی استان زنجان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: در حال حاضر در اتوبان زنجان – قزوین کولاک ششدید وجود دارد.

شیر محمدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر محور سرچم به اردبیل و دندی به تخت سلیمان مسدود است.

وی افزود: برخی از محور های کوهستانی استان زنجان مانند گردنه قلی کندی و پاپایی مه غلیظ وجود دارد که باعث کاهش دید افقی شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان از سفرهای غیر ضروری به محور های کوهستانی پرهیز کرده و همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی ضروری است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین