امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۴
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان:
کد خبر: ۴۹۶۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
بازگشایی 17 راه روستایی همچنان ادامه دارد؛از سفر های غیر ضروری به محور های کوهستانی و روستایی پرهیز شود

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه به همت راهداران استان زنجان 33 راه روستایی بازگشایی شده و 17 راه روستایی در حال بازگشایی است، گفت: شهروندان ازسفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی مخصوصاً در شب خودداری کنند.

جواد یوسفی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت محور های مواصلاتی راههای روستایی استان زنجان اشاره کرد و گفت: در اثر بارش های برف در 48 ساعت گذشته 50 راه روستایی استان زنجان دچار مشکل شده بود.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 33  راه روستایی توسط راهداران استان زنجان بازگشایی شده است، تصریح کرد: 17 راه روستایی در حال بازگشایی است.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان افزود: در حال حاضر 5 راه روستایی در شهرستان زنجان، 5 راه روستایی در بخش زنجانرود،3 راه روستایی در شهرستان ابهر،3 راه روستایی در شهرستان طارم و یک راه روستایی در شهرستان خرمدره توسط اکیپ های راهداری در حال بازگشایی است.

یوسفی اشاره به اینکه  با تلاش راهداران این تعداد راه ارتباطی روستایی نیز امروز باز خواهد شد، افزود: در حال حاضر 50 اکیپ راهداری با 28 راهدارخانه و 450 نفر نیرو در حال بازگشایی محور های روستایی هستند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر همه محورهای اصلی و فرعی استان زنجان باز بوده و تردد در آن انجام می‌شود،خاطرنشان کردک طبق پیش بینی اداره هواشناسی استان زنجان احتمال بارش برف در استان زنجان وجود دارد و شهرندان از سفر های غیر ضروری به روستا ها و مناطق کوهستانی مخصوصاً در شب پرهیز کنند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه همراه داشتن تجهیزات ایمنی ، گرمایشی و زنجیر چرخ در محور های کوهستانی و راههای روستایی لازم و ضروری است، تصریح کرد: رانندگان قبل از مسافرت از وضعت جوی راههای استان زنجان آگاه شده سپس اقدام به مسافرت کنند.

یوسفی با بیان اینکه اکیپ های راه داری در حال بازگشایی راههای روستایی مسدود شده هستند، تصریح کرد: همشهریان عزیز از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی، خودداری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:هموطنان به محض اینکه قصد مسافرت کردند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها با خبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ و تماس با شماره تلفن چهار رقمی ١٨١٦ از وضعیت جاده‌ها با خبر شوند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین