امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۴
فرمانده انتظامی زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۰۰۷
تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
کشف بيش از 14 هزار عدد مواد محترقه در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان  کشف 14 هزار و 340 عدد مواد محترقه در زنجان خبر داد.

علی آزادی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با توجه به روزهاي پاياني سال و نزديکي چهارشنبه سوري، طرح برخورد با توزيع کنندگان مواد محترقه توسط پليس زنجان به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: ماموران پليس امنيت عمومي زنجان با انجام کار اطلاعاتي موفق به شناسايي محل دپوي مواد محترقه و کشف 14 هزار و 340 عدد مواد محترقه شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اينكه در اين رابطه يك متهم دستگير شده ، اذعان داشت: به استناد قانون مجازات اسلامي هر گونه قاچاق ، خريد و فروش و ... مواد منفجره و محترقه به طور غير مجاز جرم محسوب شده مرتکب آن به مجازات مندرج در قانون محکوم مي شود.

كشف بيش از 2 هزار انواع مواد محترقه در طارم

آزادی در پي کسب اخبار و اطلاعات واصله مبني بر اينکه افردي سودجو در شهرستان طارم اقدام به خريد و فروش مواد محترقه غيرمجاز مي كنند رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی بيان داشت: با انجام كار اطلاعاتي ماموران موفق شدند يك واحد مغازه تزئينات خودرو را كه اقدام به فروش مواد محترقه غير مجاز مي كردند شناسايي كنند.

فرمانده انتظامي استان زنجان خاطر نشان كرد :ماموران موفق شدند در بازرسي از اين واحد صنفي دو هزار و 50 عدد انواع مواد محترقه غير مجاز را كشف كنند. .

آزادی با اعلام اينكه اين متهم جهت سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي مي شود از خانواده ها خواست به منظور پيشگيري از حوادث ناگوار اين موادمحترقه، موارد مشكوك را از طريق فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین