امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۹
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای زنجان:
کد خبر: ۵۰۱۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
بلیت اتوبوس برای ایام نوروز گران نخواهد شد

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : برخلاف روند سال های گذشته که بلیت اتوبوس برای ایام نوروز ۲۰ درصد گران می شد، امسال قرار نیست بلیت اتوبوس برای این ایام افزایش قیمتی داشته باشد.

به گزارش عصرزنجان،ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال به دلیل کاهش هزینه‌های سفر و ترغیب مسافران برای استفاده از حمل‌و‌نقل عمومی بین‌شهری، قیمت‌ها افزایش پیدا نمی‌کند وقیمت بلیت اتوبوس برای ایام نوروز تغییری نخواهد کرد.

وی افزود: این در حالی است که سال های گذشته روند به این گونه بود که قیمت بلیت اتوبوس برای بازه زمانی ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه به دلیل یک سر خالی برگشتن اتوبوس‌ها تا ۲۰ درصد افزایش پیدا می‌کرد.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد : پيش‌فروش اينترنتی بليت اتوبوس‌های مسافربری جاده‌ای استان  برای  ايام نوروز ۹6 از اول  اسفندماه آغاز شده است و پیش فروش بلیط به صورت حضوری واینترنتی توام ، از 15 اسفند ماه  آغاز می‌شود.

دست نشان اظهارداشت : در استان زنجان ۳۵ شرکت و موسسه مسافربری فعال به صورت تک منظوره، دو منظوره و سه منظوره وجود دارد که ۱۴ شرکت صرفا در شهر زنجان فعالیت می کنند و ۱۰۴ اتوبوس ویژه، ۷۸ اتوبوسVIP ، ۳۳۵ مینی بوس و ۶۱۷ دستگاه سواری درخدمت مسافران نوروزی استان زنجان هستند .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین