امروز: جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۸
در اثر بارش برف در زنجان:
کد خبر: ۵۰۳۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
همراه داشتن زنجیر چرخ در محور های کوهستانی الزامیست

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در اثر بارش برف در سطح استان زنجان همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی است.

محمد امینی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه بارش برف و باران از روز گذشته در سطح استان زنجان شروع شده است، اظهار کرد: بارش برف همچنان در محور زنجان- طارم و زنجان- تهم ، چورزق ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه محور زنجان- بیجار گردنه سعید آباد و محور خدابنده- سلطانیه گردنه ده جلال مه آلود است، تصریح کرد: وجود مه صبح گاهی در این محور ها باعث کاهش دید افقی شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: در اثر بارش برف در محور های نیک پی - ماهنشان،زنجان- دندی و تخت سلیمان ،زنجان – طارم و زنجان – تهم و چروزق همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی برای تردد در این محور ها الزامی است.

امینی با بیان اینکه سایر محور های مواصلاتی استان زنجان باز و تردد به صورت روان ادامه دارد، افزود: عملیات راهداری همراه با بارش برف در سطح استان زنجان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در محور های مواصلاتی استان زنجان لازم و ضروری است، تصریح کرد: رانندگان قبل از مسافرت از وضعت جوی راههای استان زنجان آگاه شده سپس اقدام به مسافرت کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان در پایان گفت: هموطنان به محض اینکه قصد مسافرت کردند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها با خبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ و تماس با شماره تلفن چهار رقمی ١٨١٦ از وضعیت جاده‌ها با خبر شوند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین