امروز: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸
فرماندار زنجان:
کد خبر: ۵۱۲۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
انتخابات بهار فعالیت های سیاسی است/مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان زنجان احصاء شده است

فرماندار زنجان به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اشاره کرد و گفت: باید بدانیم که انتخابات بهار فعالیت های سیاسی است و بهار نیز آغاز بسیاری از رویش هاست اما این بهار باید دانش سیاسی را ارتقا بخشد.

به گزارش عصرزنجان،رسول بیات، فرماندار شهرستان زنجان، ظهر امروز 17 فروردین ماه 96، در اولین جلسه شورای اداری شهرستان زنجان در سال 96 که در محل فرمانداری زنجان برگزار شد، گفت: مسائل مربوط به بخش ها و روستاها در شهرستان زنجان و در حد توان در حال پیگیری است و بخش اعظمی از مسائل شهرستان که فراتر از حوزه شهرستان هستند در سطوح ملی مطرح و پیگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان زنجان در حال حاضر احصاء شده است و برای پیگیری باید از سطوح ملی آغاز کرد ، افزود: باید منابع لازم را تامین کنیم که این امر نیز توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی امکان پذیر خواهد بود.

باید به شیوه مطلوب از پتانسیل های استان و شهرستان بهره برد

فرماندار زنجان تصریح کرد: باید بکوشیم تا با همکاری مناسب در شهرستان زنجان به اقدامات و فعالیت هایی که موجب تولید، اشتغال و کسب و کارهای جدید می شود همت گمارده و به شیوه ای مطلوب از پتانسیل های موجود در شهرستان  و استان زنجان بهره ببریم.

بیات با بیان اینکه در حال حاضر امکانات، سرمایه و دارایی در اختیار داریم و باید بکوشیم تا از این سرمایه ها به نحو احسن بهره ببریم ، خاطرنشان کرد: در سال جدید که بنابر نامگذاری مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است، موانع تولید و اشتغال را از میان برداریم.

وی با تاکید بر اینکه حوزه شهرستان باید از قوام و استحکام لازم برخوردار باشد، تصریح کرد: همکاری مدیران و دستگاه های استانی در این استحکام موثر خواهد بود.

دولت در زمینه تقویت مدیریت شهری اعتبارات بسیاری را اختصاص داده است

فرماندار زنجان با اشاره به اینکه  تمام تلاش دولت بر تقویت مدیریت شهری است ، اظهار کرد: دولت در حوزه تقویت مدیریت شهری اعتبارات بسیاری را اختصاص داده است.

بیات با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات شورای شهر نیز قرار داریم که وظیفه فرمانداری در این حوزه امنیت، سلامت و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است، افزود: این مردم هستند که مجموعه مدیریت شهری را انتخاب می کنند.

وی خاطرنشان کرد: باید بدانیم که انتخابات بهار فعالیت های سیاسی است و بهار نیز آغاز بسیاری از رویش هاست اما این بهار باید دانش سیاسی را ارتقا بخشد.

فرماندار زنجان با بیان اینکه تاکنون هزارو 453 نفر در شهرستان زنجان داوطلب شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شده اند، اظهار کرد: از این رقم، 271 نفر به شهر زنجان اختصاص دارد که 52 نفر از این تعداد را بانوان زنجانی تشکیل می دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین