امروز: سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۶
شهردار زنجان:
کد خبر: ۵۴۲۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
بيش از 50 درصد بودجه عمراني شهرداری زنجان عقد قرارداد شده است؛ساختمان كنترل ترافيك شهرداري طی يك ماه آينده به اتمام مي‌رسد

شهردار زنجان با اشاره به اينكه بيش از 50 درصد بودجه عمراني شهرداری زنجان عقد قرارداد شده است، گفت: با تلاش همكاران در حوزه عقد قرارداد و حوزه عمراني و اداري و مالي مناقصه‌ها و مزايده‌ها به موقع انجام شده است.

حبيب يگانه امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ،با بیان اینکه با تلاش همكاران در حوزه عقد قرارداد و حوزه عمراني و اداري و مالي مناقصه‌ها و مزايده‌ها به موقع انجام شده است، اظهار کرد: دوستان گزارشات خوبي در اين زمينه ارائه دادند كه حاكي از اين است كه از بودجه 114 ميليارد توماني تا اين لحظه حدود 57 ميليارد تومان منجر به عقد قرارداد شده يا در مرحله عقد قرارداد است ساير پروژه‌ها هم يا در مرحله مناقصه هستند و يا در مرحله انتخاب پيمانكار قرار دارند.

وي با بيان اينكه اميدواريم تا پايان تيرماه همه پروژه‌هايي كه نياز است به آگهي فراخوان و مناقصه گذاشته شود، تصريح كرد: از نخستين روزهاي سال 96 پروژه‌هاي عمراني فعال بوده و هيچ پروژه‌اي به صورت راكد و تعطيل نبوده است و همه پروژه‌هاي عمراني در حال فعاليت هستند.

شهردار زنجان با اشاره به اينكه در بحث پل حضرت سيدالشهدا(ع) جلسات متعددي با پيمانكار پروژه برگزار شده است، ادامه داد: پيمانكار متاسفانه با وجود صدور اخطاريه‌هاي متعدد در زمان‌بندي پروژه دچار تاخيرهاي غيرمجاز شده‌اند و سقف تاخيرهاي مجاز و غيرمجاز در نظر گرفته شده پر شده است.

یگانه با بيان اينكه در حال حاضر كارهاي زيادي انجام شده و مرحله كابل كشي در حال انجام است، بيان كرد: اميدواريم پيمانكار اين پروژه تا دو ماه آينده در موعد قانوني نسبت به بهره برداري از پروژه و بازگشايي مسير و آسفالت پروژه كه توسط خود شهرداري انجام خواهد شد اقدام شود.

وي افزود: پروژه خيابان اول شهرك كارمندان، بلوار نينوا، ورودي شهر آرا مراحل آخر عمليات عمراني خود را سپري مي‌كنند.

شهردار زنجان با اشاره به اينكه عمليات عمراني خيابان زينبيه غربي پس از تملكات اداره املاك آغاز شده است، ادامه داد: اين پروژه هم از پروژه‌هاي مهم و اولويت‌دار شهرداري زنجان است.

یگانه با بيان اينكه ساختمان كنترل ترافيك شهرداري نيز تا يك ماه آينده به اتمام مي‌رسد كه پس از آن اين ساختمان تجهيز خواهد شد، عنوان كرد: قسمتي از تجهيزات مركز كنترل خريداري شده است.

وي افزود: با بهره‌برداري از اين پروژه، شهر زنجان مجهز به مركز كنترل هوشمند ترافيك خواهد شد در نوع خود در كشور يك مركز نمونه خواهد بود.

شهردار زنجان گفت: احداث پاركهاي مختلف، روكش كانال، احداث پياده‌رو سازي، ايجاد تاسيسات عمومي، تجهيز پارك بانوان شرق زنجان به زمين‌هاي چمن و غيره، پارك بانوان غرب زنجان، پاركينگهاي طبقاتي سعدي و غيره پروژه‌هايي هستند كه در طول سه ماهه اول سال جاري به مرحله اجرا درآمده‌اند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل