امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰
کارشناس هواشناسی استان زنجان:
کد خبر: ۵۴۳۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
دمای هوای زنجان به 37 درجه بالای صفر می رسد؛افزایش دمای هوا از نیمه دوم هفته

کارشناس هواشناسی ادره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه روند تدریجی افزایش دمای هوا از فردا در استان زنجان آغاز خواهد شد، گفت: در نیمه دوم هفته دمای هوای استان به 36 تا 37 درجه بالای صفر خواهد رسید.

حسین سلطانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت هوای استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت، افزایش ابر و بارش رگباری باران همراه با رعد و برق در بعد از ظهر امروز در برخی از نقاط استان زنجان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه روند افزایش دمای هوا در استان زنجان از فردا آغاز خواهد شد، ابراز کرد: از فردا تا آخر هفته جوی پایدار همراه با افزایش دمای هوا در استان پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی ادره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه در نیمه دوم هفته جاری دمای هوا در استان زنجان به 36 تا 37 درجه بالای صفر خواهد رسید، عنوان کرد: نیمه دوم هفته هوای گرمی در استان حاکم خواهد بود.

سلطانی به میزان بارندگی های 48 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: ارمغانخانه با 8.4 میلی متر بیشترین و ابهر با یک میلی متر بارندگی کمترین بارندگی را دشته است.

وی خاطرنشان کرد: زنجان 1.2 میلی میلی متر،خرمدره 2.1،ماهنشان 1.1،قیدار شش ،ابهر یک و ازمغانخانه 8.4 میلی متر بارندگی در 48 ساعت گذشته داشته است.

کارشناس هواشناسی ادره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته خیر آباد با 13 درجه بالای صفر خنک ترین شهر استان زنجان بوده است، گفت: شهر گرماب با 33 درجه بالای صفر گرم ترین شهر استان زنجان را به نام خود ثبت کرده است.

سلطانی با اشاره به اینکه دمای فعلی زنجان 31 درجه بالای صفر است، اظهار کرد: دمای هوای زنجان نسبت به روز گذشته یه درجه افزایش داشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل