امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴
مسئول خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان:
کد خبر: ۵۴۳۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
جذب سرمایه گذاریهای 500 و هزار کارگری زنجان را صنعتی می کند؛با اجرای پروژه های کوچک یک استان صنعتی نمی شود

مسئول خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان گفت: اگر بخواهیم زنجان را یک استان صنعتی معرفی کنیم باید یک سرمایه گذاری بزرگ صنعتی در استان رخ دهد سرمایه گذاریهایی مانند 500 تاهزار کارگری تا زنجان به سمت صنعتی شدن حرکت کند.

به گزارش عصرزنجان،سجاد نباتچیان مسئول خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد، خانه صنعت و معدن در حال حاضر در کنار سازمان صنعت و معدن وظایف غیر حاکمیتی که می تواند به بخش خصوصی را تنفیذ می کند را به عهده دارد.

وی افزود: صدور مجوز های سرمایه گذاری، مواظبت و صیانت از سرمایه گذار،ایجاد تعامل بین بخش تولید و دولت از جمله اقدامات مهم حوزه خانه صنعت و معدن و تجارت استان زنجان است.

مسئول خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان خاطرنشان کرد: عمده وقتی که خانه صنعت و معدن صرف می کند بر روی سرمایه گذاران غیر استانی است.

نباتچیان با اشاره به اینکه اگر پروژه تولید خودروی برقی در استان زنجان اتفاق بیافتد زنجان انگشت نما خواهد شد، عنوان کرد: زنجان در بحث سرمایه گذاری خارجی در کشور حرف اول را خواهد زد.

وی با بیان اینکه این پروژه به حمایت های دولتی،تعرفه ای و یارانه ای نیازمند است، افزود: این پروژه قطعاً یک پروژه فوق العاده در استان زنجان علی الخصوص در کشور خواهد بود.

مسئول خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه خانه صنعت و معدن استان زنجان تلاش می کند استان یک استان صنعتی شود، تصریح کرد: با اجرای پروژه های کوچک یک استان صنعتی نمی شود.

نباتچیان در پایان خاطرنشان کرد : اگر بخواهیم زنجان را یک استان صنعتی معرفی کنیم باید یک سرمایه گذاری بزرگ صنعتی در استان رخ دهد سرمایه گذاریهایی مانند 500 کارگری تاهزار کارگری تا زنجان به سمت صنعتی شدن حرکت کند.

انتهای پیام /

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین