امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴
فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۴۳۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
کشف بیش از 600 هزار نخ سیگار قاچاق در زنجان؛مبارزه با قاچاق کالا در اولویت برنامه های پلیس زنجان است

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 600 هزارو 120 نخ سیگار قاچاق در شهرستان ایجرود خبر داد و گفت: ارزش تقریبی کالای کشف شده بیش از سه میلیارد ریال است.

سردار  علي آزادي امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان ، اظهار کرد: ماموران انتظامي شهرستان ايجرود در اجراي طرح مبارزه با قاچاق كالا در محور زنجان - بيجار به يك دستگاه كاميون مشكوك و دستور ايست صادر كردند.

وی با اشاره به اينكه ماموران در بازرسي از خودرو متهم 600 هزارو 120 نخ سيگار قاچاق را كشف كردند ، ابراز کرد: ارزش تقريبي اين مقدار سيگار كشف شده بيش از سه ميليارد ريال است .

فرمانده انتظامي استان زنجان با اعلام اينكه متهم برای سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد ، عنوان کرد: با توجه به  قرار گرفتن استان زنجان در مسير ورود كالاي قاچاق،  مبارزه با آن در اولويت برنامه هاي پليس  قرار دارد.

آزادي با اعلام اينكه استعمال دخانيات علاوه  بر وارد آوردن زيان هاي اقتصادي ، سلامت افراد جامعه را به خطر مي اندازد تصریح کرد: با توجه  به اينكه كشور ما از سوي استكبار مورد تحريم قرار گرفته ،اما شاهد قاچاق مواد دخاني به كشور هستيم.

کشف 3هزار و 715 عدد دارو وقرص غیرمجاز در زنجان

وی کشف 3هزار و 715 عدد دارو وقرص غیرمجاز در شهرستان زنجان خبر داد و افزود: این تعداد دارو وقرص غیرمجاز  از3 واحد عطاری  درشهرزنجان کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: در بازرسی از هفت واحد صنفی صاحبان سه واحد عطاری به دلیل تخلف وعرضه این محصولات به مراجع قضائی معرفی شده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین