امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:
کد خبر: ۵۴۳۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان تا 27 تیر ماه تمدید شد؛ ارسال بیش از 300 اثر به جشنواره

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: شرکت در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان تا ٢٧ تیرماه ٩٦ تمدید شد

به گزارش عصرزنجان،ابراهیم قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا کنون بیش از ٣٠٠ اثر در دو بخش اصلی و جنبی جشنواره دریافت شده و به دلیل استقبال بالای خبرنگاران از این جشنواره، تصمیم به تمدید دو روزه آن گرفتیم.

وی با بیان اینکه  پیش از این یکبار مهلت ارسال آثار تمدید شده و اینک برای بار دوم تا ٢٧ تیرماه این مهلت تمدید می‌شود، ابراز کرد: تا ظهر روز گذشته بیش از ٦٠ نفر آثار خود را در بخش‌ها مختلف مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس(شامل خبری، غیر خبری)، خبر، گزارش(شامل خبری، تحلیلی )، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه‌آرایی و طنز مکتوب به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان آدرس http://zanjan.pressfestival.ir را برای بارگذاری آثار اعلام کرده و عنوان داشت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقاء سطح کیفی خبر و اطلاع‌رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه‌خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات است.

قاسمی در مورد ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره اعلام کرد: آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شوند که در فاصله زمانی ابتدای تیر ماه  ٩٥ تا پایان خرداد ماه ٩٦ در یکی از سرپرستی‌های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه خبری استان منتشر شده باشد. همچنین نام صاحب اثر باید در صفحه منتشره قید شده و مطالب با امضای مستعار پذیرفته نمی‌شود. افرادی که آثار آنها با نام مستعار و کد ثبت می‌شود باید به تایید مدیر مسئول رسانه برسد.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با روز خبرنگار در ١٧ مردادماه برگزار شده و متقاضیان بعد از بارگذاری مطالب خود در سایت جشنوار باید نسبت به ارسال اصل و یا تصویر چاپ شده آثار در این بخش به دبیرخانه اقدام کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل