امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴
مدیرکل كميته امداد استان زنجان خبر داد:
کد خبر: ۵۶۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
برپايي 990پایگاه جشن عاطفه‌ها در زنجان؛3هزار و 426 دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند کمک خیران زنجانی

مدیرکل كميته امداد استان زنجان با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در روزهای 23 و 24 شهریور و 19 مهرماه برگزار می‌شود، گفت: 990 پایگاه جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان زنجان داير مي‌شود.

هدايت صفري امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با اشاره به اينكه در طول سال دو جشن گسترده توسط این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان برگزار می‌شود، اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها برای تأمین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس و جشن نیکوکاری باهدف تأمین منابع مالی موردنیاز برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت در آستانه سال نو برگزار مي‌شود.

وي از برگزاری  جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی »  در استان زنجان هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد و عنوان داشت :جشن عاطفه‌ها امسال نیز مانند سال‌های گذشته در روزهای 23 شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد ، 24شهریور در مصلی های نماز جمعه و 19 مهر در سطح مدارس استان زنجان برگزار مي‌شود.

مدیرکل كميته امداد استان زنجان بابیان اينكه امسال 990 پایگاه  جمع‌آوري كمك‌هاي مردمي برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان داير مي‌شود، ادامه داد : رویكرد برگزاری جشن عاطفه‌ها  توجه به ارتقاء  کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی  با ایجاد ارتباط چهره به چهره با خیران، نیکوکاران، جامعه اصناف، جامعه پزشکی، واحدهای تولیدی و صنعتی است.

صفري با اشاره به اينكه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین هزینه‌های موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای شهریورماه سال جاری آغازشده است، گفت : از ابتدای اجرای این طرح تاکنون مبلغ 197میلیون تومان جمع‌آوری و به‌صورت هدفمند در بین دانش آموزان نیازمند هزینه شده است.

وي بابیان اینکه  خیران زنجانی در سال گذشته 921 میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کمک کرده‌اند،ابراز کرد: به‌منظور تأمین هزینه‌های تحصیلی و تهیه کیف ، کفش ، پوشاک و لوازم‌التحریر موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب جشن عاطفه‌ها یک میلیارد 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود.

مدیرکل كميته امداد استان زنجان به حمایت این نهاد از سه هزار و 426 دانش‌آموز و دانشجوی مستعد نیازمند در سطح استان اشاره کرد و گفت : تلاش می‌کنیم با برگزاری جشن عاطفه‌ها هم‌افزایی لازم برای تأمین هزینه‌های تحصیلی و زمینه ادامه تحصیل این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان با استفاده از کمک خیران فراهم شود.

 وي با دعوت از اقشار مختلف به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی استان برای مشارکت در جشن عاطفه‌ها ، افزود : همکاری و همراهی این دستگاه‌ها با کمیته امداد موجب به وجود آمدن همبستگی و تکافل اجتماعی و شکل‌گیری یک حرکت جمعی در حوزه فقرزدایی و محرومیت‌زدایی در سطح استان می‌شود.

صفری به بسترسازی برای توسعه مشارکت خیران از طریق الکترونیکی و غیرحضوری در جشن عاطفه‌های امسال نیز  خبر داد و گفت : خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* و نرم‌افزار سکه کمک‌های خود را به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

  انتهاي پيام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین