امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹
رئیس پلیس راه زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۶۰۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
 آماده باش پلیس راه زنجان در اواخر تعطیلات تابستانی/ سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس است

رئیس پلیس راه استان زنجان از ماده باش پلیس راه استان زنجان در اواخر تعطیلات تابستانی خبر داد و گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ ،خط قرمز پلیس راه است و بدون اغماض با آنها برخورد می شود

علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت محور های مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهارداشت: با توجه به پایان تعطیلات تابستانی ترافیکی پرحجم در اکثر محور های مواصلاتی استان زنجان مشاهده می شود.

وی با بیان اینکه سرعت و سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ ،خط قرمز پلیس راه است و بدون اغماض با آنها برخورد می شود، ابراز کرد: با افرادی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمیکنند و باعث به خطر افتادن جان سایر مسافران و رانندگان می شوند برخورد های جدی و بدو ن اغماضی انجام می شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای همگان لازم و ضروری است، عنوان داشت: با توجه به پایان سفرهای تابستانی عوامل پلیس راه استان زنجان در آماده باش کامل هستند.

شیر محمدی با اشاره به اینکه خستگی و خواب آلودگی از عوامل مهم تصادفات جاده است، تصریح کرد: رانندگان به ازای هر دو ساعت رانندگی حداقل 15 دقیقه استراحت داشته باشند تا با آسایش و آرامش تعطیلات تابستانی را به پایان برسانند.

وی با بیان اینکه سرعت و سبقت غیر مجاز، انحراف و به چپ، عدم استفاده از کمربند ایمنی و خستگی و خواب آلودگی از جمله عواملی است خسارت های جبران ناپذیری را برجا می گذارند، ادامه داد: در ایام پایانی تعطیلات تابستانی و وجود ترافیک پر حجم در محور های مواصلاتی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی لازم و ضروری است که در صورت عدم اجرای قوانین برخورد جدی با متخلفان انجام می شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان به آمار تصادفات جاده ای 72 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: در 72 ساعت گذشته دو تصادفا منجر به فوت و یک تصادف زنجیره ای جرحی در محور های مواصلاتی استان زنجان رخ داده است.

شیر محمدی از برخورد پژو 405 با موتور سیکلت در محور زنجان – دندی در روز جمعه ساعت 14 بعد از ظهر خبر داد و اضافه کرد: تجاوز به چپ سواری پژو 405 علت اصلی این حادثه بوده است که متاسفانه در این برخورد راکب موتور سیکلت به علت جراحات وارده در دم فوت کرده است.

وی از واژگونی سواری پژو پارس راس ساعت 11 صبح روز جمعه در اتوبان زنجان-قزوین خبر داد و خاطرنشان ساخت: خستگی و خواب آلودگی علت اصلی این حادثه بوده است که متاسفانه راننده پژو پارس بر اثر جراحات وارده در دم فوت کرده و سرنشین نیز به علت جراحات وارده توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه چهار وسیله نقلیه ساعت هشت صبح امروز در محور ابهر- تاکستان با هم برخورد کرده اند، ادامه داد: در این حادثه مینی بوس، اتوبوس، 206 و پراید باهم برخورد کرده که انحراف به چپ پراید علت اصلی این حادثه بوده و سواری پراید سه مصدوم برجا گذاشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین