امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹
از ابتدای فعالیت مرکز رادیوتراپی مهرانه تا مرداد 96 صورت گرفت؛
کد خبر: ۵۶۰۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
ارائه خدمات رایگان مهرانه به ارزش بیش از 102 میلیارد ریال؛2249 بیمار از خدمات رایگان مهرانه بهره مند شده اند

مسئول کلینیک رادیوتراپی مهرانه گفت: از ابتدای فعالیت این مرکز تا مرداد ماه سال 96، مهرانه بابت ارائه خدمات رادیوتراپی به  2 هزار و 249 بیمار به ارزش 102 میلیارد و 453 میلیون و 775 هزار ریال، حتی ریالی دریافت نکرده است.

به گزارش عصرزنجان،جواد گرانمایه در جکع خبرنگاران ضمن ارائه گزارشی از خدمات این مرکز در مرداد ماه سال 96 اظهار کرد: این مرکز با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و فوق پیشرفته و کادر درمانی مجرب از شنبه تا چهارشنبه خدمات رایگان لازم را در کنار اسکان رایگان به بیماران استان زنجان و اقصی نقاط کشور ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به تشکیل 61 پرونده جدید در کلینیک رادیوتراپی مهرانه در مردادماه سال 96 گفت: این مهم نسبت به ماه قبل هیچ تغییری نکرده با این توصیف که در تیر ماه نیز 61 فقره پرونده تشکیل شده بود.

مسئول کلینیک رادیوتراپی مهرانه تعداد بیمار پذیرش شده از بدو فعالیت مرکز (سال 93) تا مرداد را 2 هزار و 249 مورد عنوان کرد و افزود: در یک ماه اخیر تعداد درمان 57 نفراز بیماران در این مرکز خاتمه یافته است.

گرانمایه تصریح کرد: در مرداد ماه 96، 54 نفر از خدمات مشاوره کلینیک رادیوتراپی مهرانه بهره‌مند شده اند.

وی با اشاره به پذیرش 31 بیمار غیربومی در مهمانسرای این مجموعه در مرداد ماه خاطرنشان کرد: از ابتدای فعالیت این مرکز تا مرداد ماه سال 96، مهرانه بابت ارائه خدمات رادیوتراپی به  2 هزار و 249 بیمار به ارزش 102 میلیارد و 453 میلیون و 775 هزار ریال، حتی ریالی دریافت نکرده است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عصر زنجان مهرانه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین