امروز: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱
فرمانده انتظامی زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۷۵۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
 کشف كالاي قاچاق 4 ميلياردي در زنجان

فرمانده انتظامي استان زنجان با بیان اینکه ماموران انتظامي و پليس آگاهي استان زنجان دو محموله قاچاق کالا را در استان زنجان کشف کرده اند، گفت: در مجموع ارزش تقريبي کالاهای قاچاق کشف شده بيش از چهارميليارد ريال است.

 سردار  علي آزادي امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه  به منظور حمايت از توليد و اشتغال داخلي طرح مبارزه با كالاي قاچاق در دستورکار ماموران انتظامي و پليس آگاهي استان زنجان قرار گرفته است، اظهار کرد: در راستای جلوگیری از قاچاق کالا با قاچاقچیان کالا برخورد جدی می شود.

وی با اشاره به اينكه ماموران انتظامي شهرستان سلطانيه و پليس آگاهي در اتوبان زنجان – قزوين به يك دستگاه اتوبوس و يك دستگاه كاميون مشكوك و دستور ايست صادر كردند ، ابراز کرد: ماموران در بازرسي از اين خودرو هزارو 680 جفت كفش خارجي قاچاق ،  يك تن و 42 كيلو گرم مواد خوراكي قاچاق ، تعداد 73 هزارو 368 قلم لوازم بهداشتي شوينده قاچاق هزارو 659 ثوب البسه تعداد 215 عدد ادكلن  هزارو 200 عدد لوازم آرايشي بهداشتي و چهار دستگاه لوازم خانگي قاچاق كشف كردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه  ارزش تقريبي كالاي كشف شده بيش از سه ميليارد ريال است و در این راستا وو متهم دستگير شده و با تشكيل پرونده به مقام قضائي معرفي شده اند، عنوان داشت:اجراي منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در راستاي اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال وظيفه همه بوده و مردم نيز مي توانند هر گونه خبري در اين خصوص را با تلفن 110 به پليس گزارش کنند.

سردار آزادی در ادامه با بیان اینکه در راستاي مبارزه جدي و بي امان با قاچاق کالا و سوداگران اقتصادي ، ماموران پليس آگاهي  استان در اتوبان زنجان – قزوين به يك دستگاه اتوبوس اسكانيا مشکوک و آن را متوقف کردند، تصریح کرد: ماموران پس از متوقف كردن خودرو در بازرسي صورت گرفته دو هزار ثوب البسه قاچاق ، تعداد سه هزارو 980 عدد لوازم آرايشي بهداشتي و دو هزارو 450 قلم داروي قاچاق و غير مجاز خارجي  را کشف كردند.

وی  با اشاره به دستگيري يك متهم و توقيف خودرو بيان داشت: ارزش ريالي کالاي کشف شده بيش از يك ميليارد ريال است که  متهم پس از تشکيل پرونده به مقام قضائي معرفي شد

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین