امروز: سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان :
کد خبر: ۵۷۵۹
تاریخ انتشار: شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۰
زائران اربعین بلیط رفت و برگشت را تهیه کنند/فعالیت شرکت های حمل و نقل در زمینه جابجایی زائران رصد می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان  گفت: طبق مصوبه ابلاغی ستاد اربعین به همه استان‌ها، زائران در زمان برگشت باید از مرزهای زمان رفت خود به کشور بازگردند و در این رابطه هیچ‌ استثنائی وجود ندارد.

به گزارش عصرزنجان،ایرج دست نشان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه زائران اربعین استان زنجان از مرزخسروی جابه‌جا می‌شوند، اظهار کرد: هرگونه ثبت نام زایران زنجانی برای اعزام به سایر مرزهای غیرقانونی است و طبق مهر مندرج در روادید، زائر نمی‌تواند از مرز دیگری وارد یا خارج شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ‌گونه سرویسی برای دسترسی به سایر مرزها در استان‌های سراسر کشور پیش‌بینی نشده است، ابراز کرد:برهمین اساس تهیه نکردن بلیط برگشت در اوج برگشت زائران در مرز مشکلاتی را برای زائران فاقد بلیط برگشت ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه افزایش ایمنی درسفر وهمچنین ارایه خدمات مطلوب حمل ونقل وتکریم زایران از جمله مهم‌ترین اولویت ما برای سفرهای اربعین است، تصریح کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای فراهم کردن زمینه سفری ایمن و قانونمند برای زائران اربعین ،تمام توان خود را به کار خواهد گرفت .

دست نشان خاطرنشان ساخت : سامانه 3000990091 آماده دریافت شکایت‌ها و پیشنهادات زائران است و ستاد اربعین و معاونت حمل و نقل این اداره کل به صورت جدی فعالیت  شرکت‌های حمل و نقل را در زمینه جابجایی زائران و مشکلات احتمالی رصد می کند .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل