امروز: شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:
کد خبر: ۵۸۱۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
دشمنان از جایگاه مسجد هراس دارند/ استارت بسیج محله محور در زنجان زده می شود

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه مساجد باعث ایجاد وحدت می شوند، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از جایگاه مسجد هراس دارند.

به گزارش عصرزنجان،ابوالفضل طهماسبی شامگاه امروزدرهمایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امناء،فرماندهان پایگاههای مقاومت،مسئولان کانون های فرهنگی و خادمان مساجد که در مسجد امام محمد باقر(ع) برگزار شد،با بیان اینکه مساجد باعث ایجاد وحدت و یکپارچگی ملت ایران می شود، اظهار داشت: دشمن از جایگاه مساجد در هراس است و دست به هر کاری می زند تا به جایگاه مسجد ضربه وارد کند.

وی با اشاره به اینکه باید سعی شود جوانان به سمت مساجد جذب شوند، ابراز کرد: در این راستا هیئت امناء،خادمان مسجد ، کانون های فرهنگی و پایگاههای مقاومت باید نقش اساسی ایفا کنند تا جوانان به سمت مسجد روانه شوند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج در زنجان از 29 آبان ماه آغاز می شود، عنوان داشت: در هفته بسیج هر مسجد باید حداقل یک برنامه داشته باشد و آن را اجرا کند.

طهماسبی با اشاره به اینکه در روز پنجم آذر ماه استارت بسیج محله محور در زنجان زده می شود، افزود: با هماهنگی نیرو انتظامی زنجان پایگاههای مقاومت بسیج برای ایجاد امنیت بیشتر و کمک به نیروهای انتظامی در قالب تیم های سه نفره در سطح شهر و روستا اقدام به گشت زنی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه شورای اصلاح محله در حال تشکیل است، اضافه کرد: این شورا توسط روحانیون، مدیران مدارس، پایگاههای مقاومت در راستای پویش مردمی مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد در زنجان راه اندازی می شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان از راه اندازی پویش زکات علمی در مساجد شهرستان زنجان خبر داد و تصریح کرد: بسیج دانشجویی زنجان تعدادی از افراد متخصص و دانشجویان خود را در قالب زکات علمی در راستای حل مشکلات درسی دانش آموزان و دانشجویان آماده کرده تا در صورت استقبال مشکلات درسی دانش آموران و دانشجویان را حل کنند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین