امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۸۸۱
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
استقرار اکیپ های راهداری در 28 راهدار خانه فعال زنجان؛اکیپ های راهداری در آماده باش کامل هستند

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه با شروع بارش رحمت الهی راهداران خستگی ناپذیر استان در همه گردنه ها و محورها مشغول فعالیت و خدمت به هم استانی های عزیز هستند ،گفت:اکیپ های راهداری زمستانی در ۲۸ راهدارخانه فعال استان زنجان مستقر هستند.

به گزارش عصرزنجان،مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: با تلاش راهداران تمامی محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان باز است و تردد در آنها با رعایت نکات ایمنی در جریان دارد.

ایرج دست نشان با بیان اینکه با  شروع بارش رحمت الهی راهداران خستگی ناپذیر استان در همه گردنه ها و محورها مشغول فعالیت و خدمت به هم استانی های عزیز هستند ،افزود: اکیپ های راهداری زمستانی در ۲۸ راهدارخانه فعال استان زنجان مستقر هستند.

وی یا اشاره به اینکه 500 نفر نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان و 233 دستگاه انواع ماشین‌آلات نظیر برف‌خور، برف‌روب، بلدرز، لودر، گریدر و شن‌پاش در طرح زمستانی و عملیات راهداری تجهیز شده اند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان یادآورشد: رانندگان قبل از آغاز سفر علاوه بر کسب اطلاع از آخرین وضعیت راه های استان همه نکات ایمنی متناسب با شرایط جوی موجود را مد نظر قرار داده و از سالم بودن برف پاک کن، مناسب بودن آج لاستیک ها، همراه داشتن زنجیر چرخ، وجود ضد یخ در منبع رادیاتور و آب در منبع شیشه شوی وهمچنین همراه داشتن مقداری مواد غذایی خشک و غیره مطمئن شوند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عصر زنجان راهداری 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین