امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰
کارشناس هواشناسی زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۹۶۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
کاهش 55.5 درصدی بارندگیها در زنجان نسبت به میانگین بلند مدت؛قیدار با 5 درجه زیر صفر سردترین منطقه زنجان است

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از یکم مهرماه تا 16 دی ماه میزان بارندگی ها در استان زنجان 44.5 میلی متر بوده است، گفت: میزان بارندگی ها در استان زنجان نسبت به میانگین بلند مدت 55.5 درصد کاهش دارد

حسین سلطانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وجعیت جوی هوای استان اشاره کرد و اظهار داشت: هوای امروز استان زنجان ابری و مه آلود است.

وی با بیان اینکه سامانه بارشی از اواخر وقت امروز از استان خارج می شود، ابراز کرد: از اواخر امروز کاهش سه تا چهار درجه ای دمای هوای برای زنجان پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه از فردا آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود، عنوان کرد، تا اواخر هفته بارندگی در استان پیش بینی نمی شود.

سلطانی به سردترین و گرمترین ایستگاه هواشناسی استان زنجان اشاره کرد و افزود: قیدار با پنج درجه زیر صفر سردترین و آببر با 14 درجه بالای صفر گرمترین ایستگاه هواشناسی را به نام خود ثبت کرده است.

وی به میزان بارندگی ها در استان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: از یکم مهر ماه تا 16 دی ماه میزان بارندگی ها در استان زنجان 44.5 میلی متر بوده است.

کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه میزان بارندگی ها در استان زنجان نسبت به میانگین بلند مدت 55.5 درصد کاهش دارد، تصریح کرد: میزان بارندگیها در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 44.5 درصد کاهش دارد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل