امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
در 72 ساعت گذشته رخ داده است
کد خبر: ۵۹۶۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
وقوع 3 تصادف در زنجان با یک فوتی و 5 مجروح ؛برخی از محورهای مواصلاتی استان مه آلود و لغزنده است

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه در 72 ساعت گذشته سه تصادف جرحی و فوتی در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است، گفت: یک فوتی و پنج مجروح حاصل تصادفات جاده ای استان زنجان در 72 ساعت گذشته بوده است.

علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تردد در جاده های استان زنجان به صورت عادی و روان در جریان است.

وی با بیان اینکه محور زنجان – طارم و زنجان-تهم-چروزق بارش خفیف برف وجود دارد، ابراز کرد: بارش برف باعث لغزنده شدن این محورها شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه محور خدابنده – همدان و خدابنده – بیجار یخ زدگی مقطعی وجود دارد، عنوان کرد: سطح این محور ها لغزنده بوده و رانندگان از سرعت و سبقت غیر مجاز در این محورها خودداری کنند.

شیر محمدی با بیان اینکه در 72 ساعت گذشته سه تصادف جرحی و فوتی در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است، تصریح کرد: یک فوتی و پنج مجروح حاصل تصادفات جاده ای استان زنجان در 72 ساعت گذشته بوده است.

وی با اشاره به اینکه تصادف منجر به فوت ساعت 16روز پنج شنبه در محور زنجان- گیلوان بر اثر برخورد یک دستگاه سمند و دو دستگاه نیسان رخ داده است، افزود: انحراف به چپ سواری سمند ناشی از سبقت غیر مجاز علت اصلی این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه راننده نیسان به علت جراحات وارده در دم فوت کرده است، ادامه داد: سرنشین نیسان مصدوم توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است.

شیر محمدی با اشاره به اینکه تصادف زنجیره ای بین شش دستگاه سواری در اتوبان زنجان -قزوین حادثه آفرید، اضافه کرد: این حادثه راس ساعت شش عصر روز شنبه به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی رخ داده(لغزنده بودن سطح جاده به علت بارش باران) یک مصدوم از خود به جا گذاشته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل