امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي زنجان :
کد خبر: ۵۹۷۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
بيش از 28 هزار ليتر سوخت قاچاق در زنجان کشف شد؛عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق سوخت

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان از كشف 28 هزار و 500 ليتر سوخت قاچاق از يك دستگاه كاميون در اتوبان "زنجان – قزوين" خبر داد.

اسماعيل اسماعيلي امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان،اظهار کرد: در راستاي مبارزه با قاچاق فرآوردهاي نفتي ماموران پليس آگاهي استان از حمل مقاديري سوخت قاچاق مطلع شدند.

 وی ابراز کرد: در اين راستا ماموران با ايجاد ايست و بازرسي خودرو حامل سوخت قاچاق را كه يك دستگاه كاميون بود شناسايي و با علائم هشدار دهنده آن را متوقف كردند.

 معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان زنجان ادامه داد: ماموران در بازرسي از اين خودرو 28 هزار و 500 ليتر نفت سفيد قاچاق كشف كردند .

اسماعیلی با تاکيد بر عزم پليس در برخورد با قاچاق سوخت از هموطنان خواست در صورت اطلاع از فعاليت هاي قاچاقچيان مراتب را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

*دستگيري سارق داخل خودرو حين سرقت در زنجان

وی در ادامه از دستگيري سارق داخل خودرو حين سرقت خبر داد و عنوان کرد: با تلاش پليس يك سارق داخل خودرو در حين سرقت دستگير شد.

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان زنجان متاسفانه در اثر كم توجهي برخي از شهروندان و رها كردن وسائل در داخل خودرو يا عدم استفاده از تجهيزات ايمني شاهد وقوع برخي جرائم از سوي سارقان بويژه سرقت داخل خودرو هستيم كه اميدواريم همشهريان عزيز توصيه هاي پليس را جدي تر بگيرند.

اسماعیلی اضافه کرد: در پي اطلاع پليس از سرقت داخل خودرو در خيابان توحيد بلافاصله ماموران برای بررسي موضوع به محل اعزام كه مشاهده فردي در حال سرقت داخل خودرو است.

وی خاطر نشان كرد: اين سارق با مشاهده پليس با استفاده از يك دستگاه خودرو از محل متواري كه با تعقيب و گريز متهم دستگير و به كلانتري منتقل شد.

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان زنجان تاکید کرد: اين متهم در اعترافات خود به سرقت داخل خودرو اعتراف و در بازرسي از داخل خودرو اموال مسروقه از قبيل دو عدد چراغ قوه شارژي ، دسته كليد ، انبر دست و سيم مفتول كشف شد كه تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل