امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
مديرعامل شركت گاز استان زنجان:
کد خبر: ۵۹۷۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰
ارائه خدمات الکترونیکی گاز زنجان در 68 دفاتر پیشخوان دولت

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: خدمات الکترونیکی شرکت گار استان زنجان در 68 دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود.

سید سعید عسگریان امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، اظهار کرد: براي افزایش خدمات، رفاه و رضایتمندی مشتركان، سهولت در رفت و آمد و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان 68  دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان زنجان خدمات گازرساني انجام مي دهند.

وي با اشاره به اينكه با برنامه‌ریزی صورت گرفته دفاتر پیشخوان دولت ‌برای شهرستان‌های زنجان، ابهر، خدابنده، خرمدره ، طارم ، ماهنشان و ايجرود راه‌اندازی مي شود؛ ابراز کرد: در اين راستا 22 خــدمت به دفــاتر پیشخـــوان دولت واگذار خواهد شد.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با بيان اينكه مبحث دولت الکترونیک در راستای شفاف سازی، تمرکز زدایی، توزیع خدمات، تسهیل و کاهش زمان های انجام کار مورد تاکید دولت است؛ عنوان کرد: گاز زنجان در راستاي ارائه هر چه بهتر خدمات و فراهم شدن مراکز متعدد خدمات رسانی به مشترکین و تسهیل انجام امور و رضایتمندی مشترکین، با هماهنگی دفتر فناوری اطلاعات استانداری زنجان و همکاری انجمن دفاتر پیشخوان دولت نسبت به واگذاری تعدادی از خدمات مشترکین در این دفاتر اقدام كرده است.

عسگريان با اشاره به اينكه در حال حاضر خدمات ارائه شده شامل اشتراک پذیری، تغییر نام، صدور قبض المثنی، کسر بدهی، ارائه سوابق، تسویه حساب و محاسبه گاز بها است، افزود: در آینده ای نزدیک با ارتباط سرویس های خدماتی ارگانهای دیگر از قبیل اداره پست، ثبت احوال و غیره براي کنترل مدارک، اين خدمات افزایش یافته و این اقدام تاثیر مستقیم و موثري در عدم دریافت کپی مدارک و کاهش استفاده از کاغذ خواهد داشت.

وي تصريح كرد: این خدمات در کنار خدمات دیگري که از قبل به صورت الکترونیکی و از طریق وب سایت، تلفن گویا و  SMSانجام می شود  ارائه خواهد شد.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان ابراز داشت: محدودیت های پدافند غیر عامل در برقراری ارتباطات بین شبکه ای و ارائه سرویس های اینترنتی از موانع اصلی در راه اندازی خدمات الکترونیکی در این شرکت است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل