امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
مدیر کل تعزیرات حکومتی زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۹۷۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
رشد 23 درصدی پرونده های قاچاق رسیده به تعزیرات حکومتی زنجان؛3473 پرونده در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شده است

مدیر کل تعزیرات حکومتی زنجان گفت: میزان پرونده های ورودی به تعزیرات حکومتی استان زنجان در بخش کالای قاچاق در 9 ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 23 درصدی مواجه شده است.

مرتضی ممیزی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه در 9 ماهه سالجاری 3 هزارو 473 پرونده وارد تعزیرات حکومتی استان زنجان شده است، اظهار کرد: از اول فروردین تا پایان آذر ماه 3 هزارو 565 پرونده در تعزیرات حکومتی استان زنجان مختومه شده است.

وی به پرونده های وارده به تعزیرات حکومتی اشاره کرد و عنوان کرد: در بخش کالا و خدمات 2 هزارو 232 پرونده،کالا و ارز 778 پرونده و بهداشت ، دارو و درمان 463 پرونده تشکیل شده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه عملکرد این اداره در هر سه بخش بالای 100 درصد بوده است، ابراز کرد: عملکرد تعزیرات حکومتی استان زنجان در 9 ماهه سالجاری در بخش کالا و خدمات 102 درصد، دربخش قاچاق کالا و ارز104.9 درصد و در بخش بهداشت ، دارو و درمان 101 درصد بوده است.

ممیزی با اشاره به اینکه میزان جریمه نقدی در 9 ماهه سالجاری 962 میلیاردو 780 میلیون ریال بوده است، تصریح کرد: میزان پرونده های ورودی به تعزیرات حکومتی استان زنجان در بخش کالای قاچاق در 9 ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 23 درصدی مواجه شده است.

وی با بیان اینکه در9 ماهه سال 95 تعداد 632 پرنده در بخش قاچاق کالا تشکیل شده بود که در 9 ماهه سالجاری تعداد پرونده های تشکیل شده در این بخش 778 پرونده بوده است، افزود: تعزیرات حکومتی استان زنجان برخورد با کالای قاچاق را اولویت کار خود قرار داده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه کالای قاچاق اشتغال جوانان را نشانه گرفته است، ادامه داد: هر ایرانی می تواند با خرید جنس ایرانی برای جوانان ایرانی اشتغال زایی کند در غیر این صورت با خرید جنس خارجی و کالای قاچاق برای کشور های خارجی اشتغال زایی کرده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل