امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
امام جمعه موقت تهران:
کد خبر: ۵۹۸۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
 فتنه ها تمام شدنی نیستند/امروز کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه ها تمام شدنی نیستند، گفت : ما با داشتن دشمن خطر ناکی مثل استکبار ، صهیونیسم غاصب آدم کش ، وهابی جاهل و متعصب و منافقین کور دل همیشه باید بیدار و هوشیار و آماده باشیم وچهره نفاق را به مردم افشا کنیم .

به گزارش عصرزنجان، آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و مشاور عالی قوه قضائیه در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی حافظان امنیت ، نگهبانان مرزهای قانون و سنگر نشینان آرامش جامعه هستند، اظهار کرد: نیروی انتظامی همیشه در جهاد و در سنگر است .

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه جهاد نیروی انتظامی هیچ وقت تعطیلی ندارد، تصریح کرد : خدمت نیروی انتظامی همیشه باید برای خدا باشد.

آیت الله صدیقی با تاکید بر اینکه امروز کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند، ابراز کرد:عمود خیمه امنیت ولایت است ، ولایت فتنه ها را خاموش می کند و ستون عزت است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امین مردم است،بیان داشت : نیروی انتظامی در خط مقدم ایثار بوده و یک نیروی آبرو مند است.

مشاور عالی قوه قضائیه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی از تمامی امتحانات سر بلند بیرون آمده است، گفت : بی خوابی در راستای آرامش مردم ، جهاد است.

آیت الله صدیقی با بیان اینکه جهاد دری از درهای بهشت است ، ادامه داد: خداوند این در را برای اولیاء خاص قرار داده است و جهاد به انسان درجه ای می دهد که با هیچ کار دیگری به دست نمی آید.

مشاور عالی قوه قضائیه به جنبه های مختلف جهاد از قبیل جهاد نظامی ، اقتصادی ، فرهنگی ، جهاد اصغر ، جهاد اکبر اشاره و بیان داشت: زندگی سراسر جبهه و آزمون است .

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه نماز وسیله طهارت جان و شستشوی گناهان است و سیستم ارتباطی با خداست گفت : شما همیشه لباس جهاد بر تن دارید و برای از بین بردن دشمنان خدا و ریشه کن کردن نا امنی و شرارت تلاش می کنید .

امام جمعه موقت تهران با اشاره به توطئه دشمنان در نا آرامی های اخیر اظهار داشت : ما با داشتن دشمن خطر ناکی مثل استکبار ، صهیونیسم غاصب آدم کش ، وهابی جاهل و متعصب و منافقین کور دل همیشه باید بیدار و هوشیار و آماده باشیم وچهره نفاق را به مردم افشا کنیم .

 

وی خاطرنشان ساخت: فتنه ها تمام شدنی نیستندو جهاد با مال و جان فلسفه و معنی زندگی است.

 آیت الله صدیقی با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی گفت : سردار اشتری فرمانده ناجا عنصری ارزشی ، حسینی ، هیئتی ، ولایی ، انقلابی ، غیرتی و ساعی هستند و البته سردار  آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان و تمامی فرماندهان انتظامی استان ها نیز دارای این خصایص هستند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل