امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
مدیر درمان استان زنجان:
کد خبر: ۵۹۸۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
سامانه تدارکات مدیریت درمان استان زنجان راه اندازی شد/فناوری‌های نوین با جدیت تمام دنبال می شود

مدیر درمان استان زنجان گفت: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در سازمان تامین اجتماعی با جدیت تمام دنبال می شود.

علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با اشاره به خدمات نوین و الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی،اظهار کرد: بمنظور دسترسی سریع تامین کنندگان به معاملات مورد نیاز سازمان خوشبختانه مدیریت درمان استان بعنوان دومین دستگاه اجرایی استان زنجان همه معاملات خود را در سامانه جامع تدارکات انجام می دهد.

وی تصریح کرد: همه معاملات این سازمان اعم از جزئی و کلی و همچنین مزایده ها و مناقصه ها در قالب سامانه جامع الکترونیک تدارکات به نشانی   www.setadiran.ir  قابل انجام است.

مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه سامانه الکترونیک دولت در سال 1390 رونمایی شده است،اعلام داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سالجاری باید حداقل 10 درصد معاملات اعم از خریدهای جزیی و متوسط  و همچنین مزایده اموال منقول و مناقصه عمومی کالاها باید از طریق این سامانه انجام شود.

محمدی افزود: دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی در حوزه IT در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات، رضایتمندی مخاطبان و توسعه سازمانی نهادینه شده است .

وی حذف دفترچه درمانی بیمه شدگان در مراکز درمانی سازمان و طرح نظام ارجاع داخلی بیماران را از دستاوردهای ارزشمند و ماندگار سازمان عنوان کرد و گفت: هم اکنون بیمه شدگانی که به مراکز درمانی سازمان مراجعه میکنند صرفا با ارائه کد ملی مورد پذیرش و مداوا قرار گرفته  و پزشکان نیز داروهای مورد نیاز بیماران را در بستر الکترونیک تجویز کرده و بیمار را به داروخانه ارجاع می دهند.

مدیر درمان استان زنجان در پایان خاطرنشان کرد:در ایام اله دهه مبارک فجر سالجاری از پذیرش اینترنتی مراکز درمانی استان و همچنین پذیرش بیماران از طریق سامانه USSD  بهره برداری خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل