امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸
مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه:
کد خبر: ۵۹۸۶
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
بیماران مبتلا به سرطان به همراهی و حمایت خیرین احتیاج دارند/ قدر سلامتی خود را بدانید و به شکرانه آن از بیماران نیازمند دست‌گیری کنید

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه گفت: در مهرانه بیمارانی هستند که در عین ناتوانی منشا حرکت هستند و اینان نه به ترحم و دلسوزی ما بلکه به همراهی و حمایت تک تک خیرین احتیاج دارند.

به گزارش عصرزنجان،اصغر وثوق، امروز در نخستین مسابقات قهرمانی یوگا "ویژه بانوان" در استان زنجان که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان، رئیس هیات ورزش های همگانی استان و سایر مسئولان ورزشی در مجموعه فرهنگی-ورزشی نور برگزار شد، ضمن ارائه تاریخچه‌ای از شکل‌گیری ورزش یوگا در هند اظهار کرد: یوگا ورزشی است که اساس آن ایجاد آرامش روح و تعالی انسان بوده و در ایران از سال 1343 رایج شده است.

وی با بیان اینکه یوگا با کنترل احساسات انسان، وی را از مسیر خودسازی به توحید و خداشناسی سوق می‌دهد، تصریح کرد: "واقعیت این است که اگر انسان سازی یکی از اهداف یوگا باشد، با فعالیت مهرانه به این مهم در ایران رسیده‌ایم".

بنیانگذار مهرانه با عنوان "در مهرانه انسان هایی هستند که با طی کردن مراحل خوداندیشی به مسیر تعالی می رسند" ابراز کرد: "به دلیل وجود مهرانه و پشتوانه مردمی این مجموعه، در حال حاضر بیمار مبتلا به سرطان در زنجان به دلیل بیماری خانه و ماشین زیر پایش را نمی فروشد".

وی با تاکید بر اینکه "نباید به بیمار مبتلا به سرطان با ترحم نگاه کرد مگر به یک کوه با ترحم نگاه می کنند؟، تصریح کرد: در مهرانه بیمارانی هستند که در عین ناتوانی منشا حرکت هستند و اینان نه به ترحم و دلسوزی ما بلکه به همراهی و حمایت تک تک خیرین احتیاج دارند.

وثوق در پایان مراسم خطاب به ورزشکاران و شرکت‌کنندگان در نخستین مسابقات قهرمانی یوگا "ویژه بانوان" در استان زنجان گفت: قدر سلامتی خود را بدانید و به شکرانه آن از بیماران نیازمند دست‌گیری کنید.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل