امروز: پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
رئیس پلیس راه استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۵۹۸۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
وقوع 5 تصادف جاده ای در زنجان با یک فوتی و 6 مصدوم؛کاهش 9 درصدی تصادفات جاده ای در استان

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در 48 ساعت گذشته پنج تصادف جاده ای در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است، گفت: متاسفانه تصادفات جاده ای یک فوتی و شش مصدوم از خود برجا گذاشته است.

علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگارعصر زنجان، به وضعیت ترافیکی جاده های استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان به صورت عادی و روان در جریان است.

وی با اشاره به اینکه در 48 ساعت گذشته پنج تصادف فوتی و جرحی در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است، ابراز کرد: یک تصادف فوتی و چهار تصادف جرحی در 48 ساعت گذشته در جاده های استان زنجان رخ داده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه در 48 ساعت گذشته جاده های استان زنجان یک فوتی و شش مصدوم از خود برجا گذاشته است، عنوان کرد: سرعت و سبقت غیر مجاز ،خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو علت اصلی این تصادفات در 48 ساعت گذشته بوده است.

شیر محمدی به تصادف فوتی رخ داده در استان زنجان اشاره کرد و افزود: یک دستگاه سواری پیکان در محور زنجان-تهم،چورزق روز پنج شنبه ساعت 11 صبح به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون و به دره سقوط کرده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه سرنشین سواری پیکان به علت جراحات وارده در دم فوت کرده است، تصریح کرد: این حادثه یک نفر مصدوم نیز داشت که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه چهار تصادف جرحی در محورهای مواصلاتی استان زنجان در 48 ساعت گذشته رخ داده است، ادامه داد: این چهار تصادف جرحی پنج مصدوم از خود برجا گذاشته است که حال یکی از مصدومان وخیم است.

شیر محمدی در پایان خاطرنشان کرد: ميزان تلفات جاده اي در 9 ماهه سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 9 درصد كاهش يافته است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل