امروز: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱
معاون راهداری استان زنجان:
کد خبر: ۶۰۳۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
آزاد راه زنجان- قزوین و محور زنجان- طارم همچنان مسدود است/بارش برف راه بیش از 95 روستای استان را بست

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: کولاک شدید برف اتوبان زنجان- قزوین ، جاده ترانزیت زنجان-قزوین،محور زنجان –طارم و زنجان-تهم،چورزق را مسدود کرده است.

جواد یوسفی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، به وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: به علت کولاک شدید برف تردد در برخی از محور های مواصلاتی اصلی استان زنجان به سختی انجام می شود.

وی با بیان اینکه اتوبان زنجان- قزوین و جاده ترانزیت زنجان-قزوین به علت کولاک شدید در حوزه استحفاظی استان قزوین همچنان مسدود است، ابراز کرد: با فروکش کردن کولاک، بازگشایی این محور توسط راهداران انجام می شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اینکه با بارش برف در محورهای کوهستانی باعث مسدود شده محور زنجان- طارم و زنجان –تهم،چورزق شده است، عنوان کرد: به علت کولاک شدید در این محور نیروهای راهداری در تلاش برای باز کردن محور های مسدود شده هستند.

یوسفی با بیان اینکه با فروکش کردن کولاک در اتوبان و جاده ترانزیت زنجان- قزوین عملیات بازگشایی راههای روستایی آغاز می شود، افزود: در حال حاضر به دلیل کولاک شدید و نبود دید کافی عملیات بازگشایی به سختی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بارش برف بیش از 95 راه روستایی استان زنجان را مسدود کرده است، ادامه داد: بعد از بازگشایی محور های اصلی راههای روستایی توسط راهداران استان زنجان انجام می شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  زنجان اضافه کرد:از هم استانی های در خواست می شود که از ترددهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان خودداری کنند و در صورت نیاز به تردد تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

یوسفی در پایان خاطرنشان کرد:هم استانی ها قبل از تردد با استفاده از تلفن های 141 و 1816 از وضعیت جوی و شرایط ترافیکی مسیری که رانندگی خواهند کرد اطلاع حاصل کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین