امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰
توسط رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان:
کد خبر: ۶۰۷۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵
محدودیت های ترافیکی 22بهمن در زنجان تشریح شد؛ماموران راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل هستند

محدودیت های ترافیکی زنجان در راهپیمایی 22 بهمن ماه توسط رئیس پلیس راه استان زنجان تشریح شد.

رمضان آفریدون امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی وراهنمایی رانندگی استان زنجان در 22 بهمن ماه  از 8 صبح آغاز می شود، اظهارداشت: محدودیت های ترافیکی از میدان 15 خرداد تا تقاطع صدر جهان است که ورود انواع وسیله نقلیه اعم از موتور سیکلت و سواری به این محدوده ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه تردد در همه میسرهای فرعی و اصلی که به مسیر راهپیمایی 22 بهمن منتهی می شود مممنوع است، ابراز کرد: شهروندانی که در این منطقه سالکن هستند توجه داشته باشند قبل از ساعت 8 صبح از امیرکبیر تا امام زاده سید ابراهیم (ع)توقف انواع وسیله نقلیه ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه شهروندان نسبت به جابجایی و انتقال وسیله نقلیه خود در مسیر راهپیمایی در روز 22 بهمن اقدام کنند، تاکید کرد: در صورت عدم همکاری انتقال وسیله های نقلیه توسط جرثقیل هایی که از قبل هماهنگی های لازم انجام شده انجام می شود.

آفریدون با اشاره به اینکه شهروندان در روز 22 بهمن ماه با ماموران راهنمایی و رانندگی استان همکاری لازم را داشته باشند، عنوان داشت: پس از پایان راهپیمایی 22 بهمن ماه همه محدودیت های ترافیکی برداشته می شود و تردد به حالت عادی بر می گردد.

وی با بیان اینکه همه اکیپ های راهنمایی و رانندگی استان در روز 22 بهمن ماه به صورت صد درصدی در آماده باش کامل هستند،تصریح کرد: ماموران از همه تجهیزات و امکانات در روز 22 بهمن استفاده می کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به اینکه از سازمان اتوبوس رانی برای مسدود کردن مسیرهای راهپیمایی استفاده می شود، افزود: برخی از مسیر های توسط اتوبوس های مسدود می شود.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین