امروز: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۹
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد
کد خبر: ۶۰۹۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
کشف و ضبط بیش از 179 هزار نخ سیگار مارلبرو قاچاق در زنجان؛مواد محترقه قاچاق در استان به مقصد نرسید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف و ضبط 179 هزار و 600 نخ سیگار مارلبرو قاچاق در استان زنجان خبر داد.

مرتضی ممیزی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه در 9 ماهه سالجاری بیش از 500 هزار نخ سیگار قاچاق در استان زنجان امحا شده است، اظهار کرد: در 10 ماهه سالجاری تعداد کشفیات سیگار قاچاق در زنجان روند رو به رشد به خود گرفته است.

وی با بیان اینکه در دی ماه گذشته 20 هزار نخ سیگار و 200 کیلوگرم تنباکوی قاچاق در استان کشف و ضبط شده است، ابراز کرد: در بهمن ماه سالجاری 179 هزار و 600 نخ سیگار مارلبرو قاچاق در شهرستان خرمدره کشف و ضبط شده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از توقف خودروی سمند حامل سیگار قاچاق در شهرستان خرمدره خبر داد و عنوان کرد: ماموران انظامی استان زنجان در بازرسی از خودروی سمند بیش از 179 هزار نخ سیگار مارلبرو قاچاق کشف و ضبط کرده اند.

ممیزی با اشاره به اینکه ارزش سیگارهای مکشوفه بیش از یک میلیارد و 700  میلیون ریال برآورد شده است، افزود: در این رابطه راننده خودرو بعنوان متهم به تعزیرات حکومتی شهرستان ابهر معرفی و پرونده بصورت خارج از نوبت در حال رسیدگی است.

وی در ادامه از توقف سه دستگاه اتوبوس مسافربری حامل کالای قاچاق در استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: تعداد سه دستگاه اتوبوس مسافربری در بدور ورود به زنجان توسط پلیس آگاهی متوقف و پس از بازرسی ،تعداد هزار و370 ثوب انواع پوشاک و 100 کیلوگرم مواد محترقه قاچاق کشف و ضبط شده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان ارزش کالاهای مکشوفه را 266 میلیون ریال برآورد کرد و ادامه داد: در این رابطه سه نفر بعنوان متهم به شعب اداره کل معرفی و پرونده ها در حال رسیدگی است.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار بین الملل
پربحث ترین