امروز: چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۸
مسئول کانون های مهر (مهرانه):
کد خبر: ۶۱۵۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
هشتمین بازارچه مهرانه در نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برپا شد+تصاویر

مسئول کانون های مهر (مهرانه) گفت:هشتمین بازارچه مهرانه با مشارکت دانشجویان مهرانه ای در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برپا شده است.

سمیرا قربانی امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر زنجان، با بیان اینکه از سال 90 نخستین کانون مهر این مجموعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با همراهی دانشجویان راه اندازی شد، اظهار کرد: در حال حاضر کانون های مهر در 5 دانشگاه اعم از آزاد اسلامی، پیام نور، علوم پزشکی، تحصیلات تکمیلی علوم پایه و دانشگاه زنجان فعالیت می کند.

وی هدف از تاسیس کانونهای مهر در دانشگاه ها را تبلیغ کار خیر در بین دانشجویان اعلام کرد و افزود: هشتمین بازارچه مهرانه را نیز با مشارکت دانشجویان مهرانه ای در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برپا شده است.

مسئول کانون های مهر (مهرانه)  با اشاره به برپایی 15 غرفه و فعالیت 121 غرفه‌دار به جز رستوران بازارچه عنوان کرد: البته آمار یاد شده مربوط به غرفه داران بیانگر تعداد دانشجویان یاور مهرانه نیست چرا که بسیاری از این عزیزان در کنار غرفه داران به عنوان عوامل اجرایی با نیت فروش اجناس غرفه ها به نفع بیماران مبتلا به سرطان بدون هیچ ادعایی فعالیت می‌کنند.

قربانی ادامه داد: شهروندان می‌توانند تا 18 اسفند ساعت 16 تا 22 برای بازدید از غرفه‌های متنوع مهرانه در کریدور A نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان حضور یابند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین